Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Ko o cemu, ja o..

Htjela sam napisati sad neki pametni komentar o drzavi, reformama, buducnosti, ali kvragu, sita sam vec i ovih i onih i ovih trecih. Nema smisla, samo si navlacim cir na zelucu...
2015 12 22
E bravo, treba kolace ici dovrsit, ajte bok cure =)
2015 12 22
Svi su mi odvratni. Milanovic se doduse unazad par tjedana pokazao kao prvoklasni supak, i plasirao se na vodece mjesto ljigavaca u prodanoj nasoj. I dok Karamarko ipak jos uvijek tu i tamo hvata zrak i ne tone do kraja, sve se bojim da je Bandiceva banda vec zakacila Petrova jer jadan jos uci plivati.....
2015 12 22
vidiš Suzi, rekla sam ti da će biti vremena za kolače! ajde podijelite recept : )
2015 12 22
Ups, nisam vidjela da ste vec presle na kolace, sorry >( Ali u svakom slucaju, daleko bolja tema od politike. :)
2015 12 22
ja u međuvremenu napravila 2 kolača rum kuglice i bounty kocke,jedino se bounty mora hladiti još sat i pol,pa glazura.
2015 12 22
Kaktoos, ne zaboravi - s kolačima ili bez - (btw. želim dobar tek kada već spominješ nečiji analni otvor :)) da je karamarko davno potonuo, a barbika mu bacila pojas za spašavanje. Ono, nemojmo si lagati pred činjenicama.
2015 12 22
Da..da wizz potonuo i jos tone sa stilom..ali takvi uvijek imaju slamku spasa..ipak je to bio Sanaderov igrac..ne zaboravimo!:) Birdie ako pronadem temu di sam pisala recept..linkati cu je tu. :)
2015 12 22
stvarno su super kuglice, kombinacija ruma i kokosa bas super i ne pece se, i od juce ulazi u moj popis obaveznih : ) a di si ti Majo prije s tim kuglicama, mozda i to jos danas napravim hihihi
2015 12 23
hvala!! zasad imam sitne, ali možda već drugi tjedan isprobam : ))
2015 12 23
Suzy :) :) :) Birdie predobro :) ovaj Luka je legenda! Znaci imamo vec opjevanog mandatara!:) Mi Hrvatski građevinari imamo budući premijer from Kanada! Oujea..:)
2015 12 25
sreeetan i blagoslovljen Božić želim vama svima, koliko vas ima :) Luka legenda :)...i ovo sto je Suzy stavila lajkaaaaam... nije čudo da se s politike prešlo na kuhanje jer i tu se mućka, miješa, maže, slaže, u igri su jaja :) i tako to - čista analogija s politikom ja sam, da budem ontopic, umjesto ovih klasičnih božićnih kolačića koje volim, pravila svoj tradicionalni dresdenski bavarski Božićni voćni kolač kruh Stollen s 15 vrsta suhog jezgričavog voća u rumu i likeru, koji se miješaju s integralnim brasnom, cimetom, klinčićima, đumbirom i tamnom čokoladom......preeedobro
2015 12 27
Hvala wizz...takoder se pridruzujem cestitkama!:) Vidim i ti si bila jako vrijedna :)...znas taj kolac kruh sam oduvijek htjela praviti i imam vise receptica za njega...ali ga uvijek nekako preskocim! : / Vjerujem da je odlican. Samo da se osvrnem na temu...tocnije bas me zanima sutrasnji razvoj dogadaja!:)
2015 12 28
samo da se predbiljezim, pročitam sve čim ulovim vremena :D
2015 12 29
:) :)
2015 12 30