Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel itko ikada našao neki artikl koji je ovdje tražio?

Bezbroj puta objavljivala u temi tražim i na profilu..nikad ama nikad našla..ono javljaju se cure sa niđevezeartiklima al samo ne s tim sto sam tražila..Stob rekla rozga-DAKLE NIKAD!!kakva su vaša iskustva?
2016 01 01
Isto i kod mene, trazila mangovu torbicu,postavila sliku. Dobijem ponudu za svasta nesto , ma sve osim te trazene torbice -.-
2016 01 01
Takoder niti jednom
2016 01 01
Ja sam puno puta pronasla bas tocno ono sto sam trazila za sebe i za klince, zato vise vilim kupovati na Krpicama nego u ducanu :) Mozda nisam bila previse zahtjevna ;)
2016 01 01
puno puta.
2016 01 01
Prije nekog vremena trazila sam torbicu za frendicu i nigdje da nadem pa sam otvorila na forumu temu i postavim sliku kakva treba biti da nebi bilo da sad nitko nije pogodio moje misli.. I napisem ISTU ovakvu trazim jedino sto boja moze biti drugacija i takoder navedem koje boje trazim da nebi bilo.. Znaci odredenija ne mogu biti.. I vratim se za pol sata i vidim 10 odgovora na temu i mislim si super.. Pogledam kaj mi nude a ono nis..al ono ni priblizno slicno + napisala sam npr. crna, plava, zuta mogu biti, ove nude ljubicaste, crvene i bijele -.-
2016 01 01
Ja jesam ,
2016 01 01
Ja sam isto nasla, al bez otvaranja teme na forumu..mislim poanta je da cure ponude nesto slicno..Meni je bzvez kad cura trazi bas takvu i nikakvu drugu bilo sto i otvori temu..akko nisi sama nasla zasto bi ti neko drugi naso?? A kad se napise trazim povoljno jaknu il nesto onda je to super, i onda nema nezadovoljstva tipa nije bas takva ko sto trazim..
2016 01 01
Ja sam prodala neke stvari na taj način. Kupila nisam.
2016 01 01
Sretna vam nova, sve sam pronasla bez problema u roku 7 dana ali po raznim prodajnim mjestima, trgovine, sajmovi ili ovdje....
2016 01 01
hahahah NIKAD, kad god objavim da tražim nešto u temi dobijem bezbroj ponuda ali ni slično a ma ni približno onome što tražim. O odjeći da ne govorim tražim xs a one mi nude M i L i kažu odgovara veličini xs.... Ali jedan ću biser zauvijek pamtiti. Tražila sam gležnjače kao na slici broj 39 i javi mi se korisnica sa ponudom kod nje u oglasu stoji u opisu: veličina na njima piše 37 ali ja sam 38 i odgovaraju mi odgovarale bi i broju 39 jer je malo veći kalup.
2016 01 01
nooooooo, nikada, cak mi se nitko nije javio ni ponudio bar nesto slicno o.O jedinom sam nasla sto sam trazila i to tek poslije otvaranja teme, al to se vise ne smije, nije se ni onda smjelo al nije nitko kontrolirao xD bilo bi po meni ok da mozes otvoriti temu takvog tipa al da ju i obrises cim nadjes....
2016 01 02
Hm,amo kazat da jesan.Tj kupila jesan ali na kraju opet to nije to...nema veze s traženim. Najkomičnije mi je kad tražin mire...a dotične odgovore,rasteže se hahahaha
2016 01 02
jok......
2016 01 02