Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako biti fer

Prica ili pitanje ide ovako.. Oglasim artikal za prodaju jave mi se 3 cure, kako sam odlučila ici metodom tko prvi njegova djevojka, tako i ovdje, e sad u svemu tome zadnje dvije cure kazu da bi sigurno uzele,samo ih zanima par info i kazem da se vec netko javio te zamolim ih ako mogu pricekati dan. Prvoj curi kazem sve informacije i kazem neka mi javi taj dan da druge cure ne cekaju (bar da ih obavjestim kakvo je stanje s tim). Nema odgovora dan i pol. E sad ja cekam i cekam vidim nista od toga odlucim se javit drugim curama. Taman kad sam poslala,evo odgovora da hoce broj racuna, pa eto ja opet saljem drugima nazalost ipak nista od toga prodano. E sad, nema uplate vec dva dana, i malo je ipak blesavo se vise zenicama javljat mislit ce ova je poludila. Vjerujem da ste se mozda izgubile u svemu pa kratko i jasno, kako vi rjesavate kad se tako nesto dogodi, da li obavjestite druge koji se jave za taj artikal koji je u pregovorima, meni je neugodno se dopisivat s nekim i onda odjednom ako se netko drugi javi i uplati samo napisat iz vedra neba PRODANO JE. Savjeti se najbolje traze ovdje,pozdrav <3
2016 01 05
Trebala si prvoj rec da uplati ili odmah ili bar drugi dan jer imas jos zainteresiranih.
2016 01 05
jednostavno kazem da je rezervirano, i ako mi prvi kupac ne uplati u odredenom roku onda se tek javljam ostalima koji se zanimaju
2016 01 05
po meni ko prvi njegova djevojka nije fer, iako će neke tvrditi da jeste. Valjda zbog odugovlačenja i slično...kod mene kad je bio interes za artikl od više cura onda bi ovoj drugoj lipo napisala da mi se javila cura prije nje i da s njom pregovaram, a ako ona odustane da ću joj javiti....e, a ako sam ja druga ili treća cura koja želi kupiti nešto mene bi jako obradovalo da je ova prva odustala...tako da se ne trebaš ustručavati javit tim curama. Bar ja ne bi
2016 01 05
Bas zbog toga ti je najbolje rezervirat i pricekat 3 dana, ako ne uplati,posaljes joj poruku da je dogovor bio drukčiji, ostaviš neutralnu i proslijedis dalje. cim vise popustas, to vise boli glava
2016 01 05
Mislim da se ovdje na krpicama puno vise ide kupcima na ruku nego prodavačima , mislim s tim da kad netko kao kupac zezne da velika vecina nece pustit povratnu informaciju, mozda iz razloga da ne bi dobile natrag ili jer im se neda zezat s tim. Vidim vecinom da se pusta pozitiva kad je doslo do suradnje, sto je logicno, ali ovako dosta rijetko viđam da netko pusti neutralnu ili negativnu kupcu a vjerujem da se svakome to jako cesto događa da netko samo odustane ili nestane, bez kulture sa ipak ne bih hvala.
2016 01 05
Ja sam bila presretna kad sam dobila poruku da je jedna korisnica odustala od hlača koje sam htjela. Javi se drugoj po redu :)
2016 01 05
batmaan cak i bi da se nisam vec dva put javila:)
2016 01 05
Ja osobno nisam u mogućnosti odmah uplatiti i to naglasim i uvijek me pričekaju sa uplatom i hvala im na tome :) <3 , a osim toga i ja druge pričekam.
2016 01 05
E m evo i ja jedan artikl nedavno samo sto sam oglasila javile se tri ova prva me smarala slikama ..i druga se javi daj br rc samo ja pošaljem i ovoj prvoj otkažem..negodovala je čak je bila zategnuta situacija..i onda sam joj spakovalAa zadnje me je tražila sliku kako stoji iako u o meni piše da to vise ne radim tak da mislim se prođi me se
2016 01 05
Ti si prodavač i sama odluči kojoj ćeš prodati. Tvoja roba, tvoja odluka! Sretno u prodaji :) :) :)
2016 01 05