Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moj novi život :)

Prije 8 mjeseci prekinula sam vezu od 9,5 godina. U ovo kratko vrijeme, shvatila sam kako sam zahvalna na tome, kakva sreća da sam uspjela shvatiti tko sam i što zaslužujem. Tražim se. Ali krenula sam u dobrom smjeru. Želim se riješiti stvari iz prošlog života, toliko dragih, da ih čuvam već predugo. Mijenjam se, a ne mogu se riješiti tih dragih uspomena. Zato ih nudim vama, ovdje na krpicama, možda pronađete nešto s dušom kod mene :)
2016 01 06
Bitno da si u konacnicivpostupila ispravno i da si sretna
2016 01 06
I ja sam nedavno prekinula vezu, nije lako izaci iz sigurnosti navike, ali sam ponosna na sebe jer sam smogla hrabrosti izaci iz pinizavajuceg odnosa (moj je bio takav) i upravo mi je taj ponos dao elan... Sretna sam što sam slobodna, a isti osjećaj želim i tebi :*
2016 01 06
Isti problem sam ja prolazila ali sam bila manje godina u vezi i nakraju nasla drugog u kojem sam vidjela bivseg ali u svemu sto je radio, uzasss i napokon zaboravila sam to sve sa vremenom, drzi se draga i pokusavaj se sto vise zanimati necime da ne razmisljas puno o tome
2016 01 06
Pokušavam i ponosna sam kako mi ide :) Hvala vam cure hugg
2016 01 06
Čestitam i zavidim na elanu. Ja sam samo buljila u zid i nabila 15+ kila. Odavno sam prestala brojati ustvari, hihihi.:)) Al nema veze, sad imam novoga. EDIT: koji tvrdi da se ne pali na bucike, ali mislim da je onak, očito da laže, haha
2016 01 06
hahah Uljeshura :D
2016 01 07