Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Roses outlet?

zanima me je li netko bio tamo i isplati li se? Jer baš mi se ne vozi 50km u jednom smjeru i da samo poljubim vrata [:zaljubljen] [:smijesi]
2016 01 10
Eh, to ti je rizik...mene2 puta nagovrile kolegice da ih vozim.. Znaci, ja ne trazim nista,a one idu ciljano po neke stvari..na kraju ja nakupovala hrpu toga,a one se vratile praznih ruku.. A bila i jednom kad nisam nis nasla... Tad kad sam nasla, kupila recimo tenisice za 190 kn koje su kod nas kostale oko 600, troje dieselice za oko 600 kn itd.. Svasta nesto.. Od onog kaj je jako snizeno , obicno nemaju bas izbor brojeva i velicina...al mi smo gledali na to ovako, ako i ne nadjemo nis, izletic mali smonapravili, pojeli rucak, popili cugicu, maknuli se iz rutine..
2016 01 10
Pa nije ni to loša ideja :)) Otići malo da mi guza vidi puta :)))) Hvala ti puno
2016 01 10
A nista.. :) nadam se da ces ipak nesto naci, pa da ce zadovoljstvo biti vece.. I mislim da ti utorkom imaju veca snizenja nego inace... Sretno! :)
2016 01 10
Preko tjedna mi je banana jer radim do 17 sati pa ne znam ko mi glavu nosi, vikend jedino dolazi u obzir...
2016 01 10
Ja sam bila jucer sportina ima dobre popuste 50% i visr i calzedonia tezenis one sitnarije grudnjaci,najlonke,carape po 6,7kn,tajice 40,kape salovi10.....bilo je probrano vec al budu valjda jos izvadili iz skladista stalno nadopunjuju
2016 01 10
o pa super je to... u gradu i kad su sniženja, nema šanse da za te novce dobijem to.. Hvala curke, brijem da ću se popodne malo provozati :))))
2016 01 10
ajde pa javi dal je bilo cega i dal si nasla sto :)
2016 01 10
Isplati se ići u utorak ,neki dućani imaju dodatni popust-ovisi kaj trebaš.Mi smo par puta kupili tenisice stvarno povoljno,jer su bile još dodatno snižene -super utorak.
2016 01 10
Bila ima par dana, cijene do nebesa, ništa nisam uzela. Ponuda im je sasvim bezveze, stvari koje su snižene u normalnim XYZ, Nike, itd dućanima su čak skuplje u Rosesa. Beezvezee..
2016 01 11
Zanima me jel ima ugg-ica u rosesu??? Jel se ispalti ici tamo po njih??ili im je cijena identicna ko u zg?
2017 01 21