Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Definicija stila

Jos od malih nogu kada me mama vodila u shopping u trst bila sam presretna i brojala sate kada cu moci birati biljeznice za skolu,skolsku torbu,nesto za ogrnut i slicno.. Taj sport mi se svidio..Bavim se njime i dan danas..;). Biram krpice,a novicici uvijek odnekamo iskrsnu dok je posla.. svoj stil bi jako tesko definirala.. On je mjesavina svega sto sam do sada prosla i svega sto je mojem oku ugodno.. E pa ovo mi nije prvi put..ponovo sam na raskrsnici iako sam vec prosla 30-tu.. ponovo se mijenjam i uzivam u tome.. Krpice mi se cine kao dobar novi pocetak..okretanja svog stila naglavacke. Imam stvaaarno puno stvari..dugo ce trebati da ih sve poslikam i prodam...Ali bas je u tome car..Nadam se da ce me nekolicina,pa barem s vremenom prihvatiti i ptepoznati moj smisao za estetiku..koji je poprilicno specifican i samo moj... Pa barem zasad..dok jos neznam sto drugi misle o njemu...niti imam li uopce istomisljenike.. Ljubav svimaxoxo..😘😘
2016 01 11
Dobro došla i sretno, ovdje ima divnih ormarića s unikatnom, originalnom o divnom robicom, a neki od njih su zbilja i povoljni. Uživaj u modi :*
2016 01 11
''On je mjesavina svega sto sam do sada prosla i svega sto je mojem oku ugodno..'' prepoznajem se prvenstveno u ovoj recenici :)) zelim ti dobrodoslicu i uspjesno ''krpicarenje'':)
2016 01 11
Prekrasno sročeno! moraš početi pisati knjigu! :)
2016 01 11
lijepo uklizavanje...vec si simpatije pokupila na samom startu sa uvodom,slazem se sa Laume987 dobro došla :)
2016 01 11
Hvala vam puuno curke!!..Drage ste i to mi puno znaci!😘😘
2016 01 11