Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Njuskalo prevaranti

> tincica505: > ma gluposti, ako osoba ima samo tvoj IBAN i ime i prez.nista s tim ibanom ne moze. > a sto se tice njuskala, moze se prijaviti oglas na njuskalu i upises zbog kojeg razloga ga prijavljujes i tvoje ime u njihovu prijavu i tad oni provjere. > ja sam imala slucaj sa automobilom, pa je lik zelio da mu uplatimo kao kaparu i iznos za put jer ga salje iz engleske pa kada dode u luku mi auto pokupimo i odbije nam tu kaparu i put od ukupnog iznosa i ostatak uplatimo, kao on ce nas cekati da mozemo provjeriti auto ako nam se ne svidi, mozemo ga vratiti. sve na engl.kao ne razumije dobro hrv, ovdje je privremeno radio pa mu auto sa hrv.tablicama ostao.. a teeba uplatiti oko 2000€ za sve, ma molim te.. > prijavila sam oglas, pa su ga T A jooj sjecam se tog tipa!!! moja prijateljica je isto mislila uzest to auto al tad se prestavljao kao neki nizozemac ili sl koji je bio na privremenom radu u Rijeci al sreca taman u to doba svanila prica o njemu u novinama
2016 01 11
baš ću mu poslat upit za lonac..haha
2016 01 11
i ja hehehe
2016 01 11
"kaze on joj on je u Zg-u trenutno i lonac je s njim" ovo mi je najjače u cijeloj priči... frajer očito nikud bez lonca hahah [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place]
2016 01 11
kada kupujete sa stranica kao što je njuškalo gdje nema povratnih informacija o prodavačima najbolje je naći se s kupcem ili ako je u drugom gradu da to napravi netko za vas. Sve ostalo je (pre)veliki rizik.
2016 01 11
Ljiljkana..moze..kako ne..neka ti uplati npr. tih 50 kn kao osiguranje ako ne podigne paket...ti joj za tu svotu umanjis cijenu torbe (ako je 250..stavi 200 jer ce tih 50 uplatiti)...ako podigne sve ok tvoj ostatak tebi putuje...ako ne digne..ti si pokrila 2 postarine..
2016 01 11
Nisi prava domacica ako ne nosis svoj lonac sa sobom , pogotovo 14 litreni xD A i gle on ima tolko zainteresiranih da ga mora u svakom trenutku imat sa sobom haha
2016 01 11
meni nije odgovorio
2016 01 12
Meni je odgovorio danas oko 11h kada sam ga trazila sve podatke za uplatu posto mi je dao samo iban. Voljela bi da pokusa jos nekome prodati lonac dok sam ja kao kupac rekla da cu uplatiti sutra
2016 01 12
daj link opet
2016 01 12
1 2