Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto artikli nemaju naznačenu veličinu ?

U zadnje vrijeme sam primijetila da ima korisnika koji uz artikle ne stavljaju oznake veličine. Tada je potrebno dodatno pojašnjenje, poruke, čekanje na odgovor i slično, a kada je napisana veličina, odmah se može utvrditi da li nešto odgovara ili ne, eventualno tražiti dodatne detalje. Nije isto gledati cipele 38 ili 41, a samo prema fotografijama se često ne može odrediti broj.
2016 01 13
zato jer neke veličinu prilagode potražnji.znači većinom su haljine od xxs do xxxl,čak i neke cipele od 38-42.... :P
2016 01 13
zato sto ti je ave više manje univerzalno tu, cipele 36,ali mogu i 41,xxs-ali ide i do xxl...
2016 01 13
Ne slažem se na nekim profilima nema uopće naznačene veličine nemože sve biti univerzalna veličina na svakom artiklu piše koja je veličina čak sam na tom jednom profilu vidjela više pari cipela koje nemaju naznačenu veličinu hoćete reći da su i one univerzalna veličina?
2016 01 13
Sory ali uopće nisam pročitala vaše komentare do kraja, ali ovo je ludnica, pitam curu koji su broj odgovor je sigurno bi vam odgovarale a nisam joj niti rekla koji broj nosim, pa da poludiš, hoće ti prodati bile ti dobre ili ne nebitno i šta dalje imaš pitat ako pitaš jel imaju oštećenja reći će nemaju kada su univerzalna veličina
2016 01 13
E ma al ako ne staviš veličinu ne možeš ni proći taj stupanj postavljanja oglasa...pa sam se i ja pitala kako..al navodno kad se mjenja bilo sto u oglasu izgubi se dole taj broj-a cure ne gledaju neke ..
2016 01 13
haha pa da Ljiljo glavno da uvale a sada na tebi je red da si pepeljuga
2016 01 13
Ma nema šanse da mi uvale, dosta mi je bilo, samo se možemo nadati da možda mi nešto prodamo, barem imamo veličine, čak i mjere, a zamisli čuda znamo i brojeve cipela koje prodajemo, vauuuuuuuu
2016 01 13
Cure, jesu stvarno zamrle ove krpe? Meni već sto godina nema nikakvih upita, ni za zamjene... I ja vrlo rijetko kupujem... A ni forum ništa, nula bodova!
2016 01 13
Ma sve je univerzalno, ne trebaju veličine.
2016 01 13
birdie nema upita nitko ništa ne kupuje, ne zamrle nego umrle, eto tek toliko da se malo podružimo
2016 01 13
tak mi se i činilo, ne znam jel to zbog nove stranice, ili su kriva sniženja, ili što.....
2016 01 13