Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problemi na stranici

Nova verzija krpica opet šteka?Samo meni ili i drugi imaju problem.Najgore od svega što već mjesec dana poruke mi ne stižu na e mal.A od jučer ne mogu otvoriti razgovere na profilu u novoj verziji.Također niti obrisati artikle.Probala sam na staroj verziji krpica preko tuđeg mobitela.Tu sve štima.Ali ne mogu se s svog mob.i računala prebaciti više na novu verziju. Ima li itko još od vas sl.problem?
2016 01 14
Sorry ne mogu se prebaciti na staru verziju
2016 01 14
Ma mozes. Samo history obrisi i opet si na staroj . Barem sam ja tako .. i nikad se vise na novu nisam vratila, dok ne moram necu jer mi nista njje valjalo.
2016 01 14
Ja još imam staru verziju i ni tamo ne mogu obrisati artikle :/
2016 01 14
Nolita kako si se vratila na staru verziju, tj sto si obrisala?
2016 01 14
I meni isto.nova verzija stalno steka i nece uci u razgovore niti da stavim nove artikle..samo vrti ,vrti ali nista i ja bi staru verziju ...😞😞
2016 01 14
ja sam samo otišla na chrome,njega nikad ne koristim i normalno se ulogirala
2016 01 14
> zeljka133: > Nova verzija krpica opet šteka?Samo meni ili i drugi imaju problem.Najgore od svega što već mjesec dana poruke mi ne stižu na e mal.A od jučer ne mogu otvoriti razgovere na profilu u novoj verziji.Također niti obrisati artikle.Probala sam na staroj verziji krpica preko tuđeg mobitela.Tu sve štima.Ali ne mogu se s svog mob.i računala prebaciti više na novu verziju. > Ima li itko još od vas sl.problem? Ista stvar i kod mene,nema e-mailova,ništa ne mogu staviti u omiljene i ne mogu kontaktirati osobe
2016 01 14
Nisam ni pokušala ući u nove, a preko starih mi radi baš sve.
2016 01 14
Preko Chroma radi,preko mozile ne funkcionira
2016 01 14
Vratila sam se na staru i za sada sve radi.
2016 01 14
Ni kod mene ne radi nova verzija, ne mogu izbrisati artikle, ne mogu skinuti omiljene, ne mogu u razgovore, ne strelice za listanje manjih slika artikala ne rade...
2016 01 14
Prebacivanje na staru verziju,obrisati history i ponovo se ulogirati ,ali ne klikati na onaj krug sa minusom nego sastrane
2016 01 14
Prijedlog za kontakt dok se ne riješe ti problemi,u o meni stavite br.tel.ili mail adresu za brži kontakt
2016 01 14
> zeljka133: > Nova verzija krpica opet šteka?Samo meni ili i drugi imaju problem.Najgore od svega što već mjesec dana poruke mi ne stižu na e mal.A od jučer ne mogu otvoriti razgovere na profilu u novoj verziji.Također niti obrisati artikle.Probala sam na staroj verziji krpica preko tuđeg mobitela.Tu sve štima.Ali ne mogu se s svog mob.i računala prebaciti više na novu verziju. > Ima li itko još od vas sl.problem? pozz i ja isto ne mogu niti odgovarati na mailove niti staviti artikal ništa
2016 01 14
1 2