Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Cure da li se tko od vas prijavljivao za working holiday vizu za kanadu

Unaprijed se ispricavam ako se temu otvorila na ktivom podforumu, ne znam gdje bi je drugdje otvorila, uglavnom evo da se pohvalim da sam dobila pozivnicu za working holiday, ako tko je jos dobio neka se javi pa da se veselimo ovdje zajedno :) Htjela sam vas pitati da li je tko od vas ovdje malo vise upucen u to, ako je neka mi se javi u inbox :) Jos jednom se ispricavam na otvaranju teme. Unaprijed hvala :)
2016 01 19
ja sam glupa. kaj je to
2016 01 19
Ni ja nemam pojma sto je to
2016 01 20
izgleda da nitko nezna hee
2016 01 20
Curke to je radna viza za kanadu, postoji stranica na kojoj se prijavis za tu vizu i onda cekas ako te izvuku, ja sam imala srecu pa su me izvukli, jer jako puni ljudi se prijavljuje svake godine, a kvota je 275 ljudi
2016 01 20
Ja sam bila 2014, i odustala..otišla sam na kraju na program work AND travel (USA), gdje mogu samo napisat životno iskustvo koje vrijedi svake uložene kune..frend mi je išao preko tog programa isto i nije bio bas zadovoljan, preselio se nakon mjesec dana u sad i tamo je radio..pokušaj preko Facebooka naći neke stranice zasigurno ima o ovakvim programima i sretno.. ;-) sta GOD da odlučiš, otic van, pogotovo tamo, svakako nećes požalit ;-)
2016 01 20
Matejicaa gdje si tocno isla u kanadu i jesi radila tamo sto i koliko si bila u kanadi? A SAD kako ti je tamo bilo, koliko dugo si bila, koliko ti je trajala ta viza?
2016 01 20
Ej, išla sam na razgovor i odustala sam, frend je bio u Alberti i odustao...u Americi sam Bila malo dalje od Bostona, 3 mj radila i mjesec putovala, iskustva za 10.. :-)
2016 01 22
Jesi sada u Americi ili? 3mj si radila u Americi ili?
2016 01 24