Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

dodatna zarada iz kreveta

bok curke :D ne znam kolko vas zna za to :D uglavnom, radi se o tome da.... mozete mi ovdje ili u privatne poruke poslati e-mail i ja vam posaljem mail gdje se mozete prijaviti.. ja tako mogu dobit bodove a i vi pri prijavi i ako pozovete svoje prijatelje da se prijavljuju... prema vasim osobnim podacima dobivate na mail ankete, sa raznim temama, ovisno o trajanju ankete skupljate bodova i za svakih skupljenih 2400 bodova mozete odabrati neku nagradu, pretplatu i slicno ili isplatu od 100kn na racun ili postom pa ako je koja zainteresirana slobodno se javite i pitate ako vam nesto nije jasno :) ako zelite dodatnu zaradu tuuu sam:D
2016 01 26
ankete se ispunjavaju samo ako zadovoljavas njihove uvijete .. a to je 1/10 koje dodu vecinom.. ok je da ispunis kad ti je dosadno al da se tim bavis tesko nesto zaradit
2016 01 26
naravno da to nije zarada od koje bi mogla zivjeti haha ali znamo da uvijek dobro dode, ja sam u tome vec neko vrijeme i redovito dobivam ankete svakako preporucam, iako nije nesto od cega bi se obogatile, i 100 kuna je nesto :D
2016 01 26
ja dvije godine na tome jos nisam dobila ,wooohoo, molim da mi se vafli posalju od prve uplate ili bona :D
2016 01 26
ovco hahahaha bas i meni isto :''')
2016 01 26
baš što lotofme kaže..,ni anketa,kamoli nagrade
2016 01 26
dobit ces punu kutiju vafli haha :D
2016 01 26
ja sam samo ovaj tjedan dobila 2 ankete od 25 min, pa ne razumijem :/
2016 01 26
25 min, draga moja puna kutija pamti pa se javi ;)
2016 01 26
Ja isto ispunjavam ankete vec barem godinu dana.. s tim da dodu svakih par mjeseci, I za sada nisam dobila nista :D :D
2016 01 26
ja sam si vafle rezervirala.. pa mi ne trebaju ankete :3
2016 01 26
da šalju svaki dan ankete i da se tako lako zarađuje na tome, pa mjesečno bi već imala barem 1500€ ankete su zabavne, dolaze povremeno i kad se skupi 100kn dobro će doći kad god dođe kad se već skupi za godinu ili više dana
2016 01 26
https❓/viralmarket-thesharelink.com/?en=Margarita Ja sam našla ovo , skidaš app i dijeliš svoj link . Blizu sam prvoj isplati pa ako nije problem kliknite a mozete i probat 😊
2019 11 20