Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

A313 krema

Zanimaju me vaša iskustva s ovom kremom. Prvi put kad sam je stavila bilo je sve ok. Ponovila sam nakon dva dana i strašno me svrbilo lice, nisam mogla zaspati. Morala sam je oprati s lica. Prošla su 3-4 dana i maloprije sam je stavila, osjetila sam laganu toplinu pri nanošenju. Koliko treba vremena da se lice navikne toliko da se koristi svaku ili svaku drugu večer? Vide li se rezultati, je li koža zdravija, glađa, blistavija? 😇
prije 2 sata
Čitala sam o toj kremi, piše da se može osjetiti lagano peckanje. Možda vam ne odgovara, možda vam je prejaka? Ja ne podnosim nikakve serume, retinole, hijalurone, od svega me koža zateže i izbacuje mi crvenilo pa koristim najprirodnije kreme bez previše dodataka.
prije 2 sata
Mislim da sam prošli put pogriješila jer sam je stavila odmah nakon umivanja. Navodno treba lice biti skroz suho. Evo je već sat vremena, zasad ne svrbi. 😃
prije 1 sat
Meni nije odgovarala jer mi se od nje lice osulo bubuljicama. Kuzim da mi je pore zacepilo jer je jako masna a ja inace imam osjetljivu kozu i idem redovito kod dermatologa na tretmane! Nisam mu ni rekla da sam ju koristila jer me bilo sram sto sam pala pod utjecaj influencera i clanaka s zenskih portala x-) umjesto da sam njega pitala za preporuku! Ugl, nista me nije peklo ni zatezalo samo mi je ta masnoca napravila problem
prije 1 sat
Reklama čuda čini. Također, ne znam da sam vidjela lošije riješen vizual kreme, kutije i tube. To je meni čista nula od dizajna, u vrijeme kad nam je estetika svega i svačega važna. Ok, naravno da je bitnije ono u tubi, ali cijela priča oko te kreme mi je malo čudna.
prije 1 sat
Ma zbog ruznog pakiranja sam i pomislila da je nesto dobro haha u stilu ono neceg tradicionalno dobrog tipa vazelin ili ona krema 48 x-) Al ćorak! Ne znam, mozda je nekom super al eto meni je bila uzas!
prije 1 sat
Već dugo ni sa čim ne eksperimentiram jer mi se ne da bacati tube nakon jednog ili dva korištenja. Instagramuše svaki čas reklamiraju nešto novo, još im se nije upila krema u kožu ako su je ikad stavile, a već im je neka nova super, to sve ide brzinom munje....milijun krema i milijun svega, kad uđeš u te dućane s kozmetikom ili stranice na netu....ja se pogubim, bočica i sastav mi ne govore baš ništa..a najmanje mi govore iskustva djevojaka- svatko od nas ima drukčiju kožu i treba pronaći nešto što mu paše. Ako nam nešto paše, zašto to mijenjati?
prije 51 minutu