Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Rezervacije

Pozdrav cure , nisam toliko cesto ovdje na forumu tako da ne znam dali je ova tema vec bila objavljena ali ja sam morala ovo iskomentirati s vama i pitati vas za vase misljenje. Svako iskustvo s cuvanjem nekih artikla tj rezervacija kod mene je bilo negativno. Stvarno ne razumijem cure koje kazu da ce kupiti nesto i onda se vise nikada ne jave? Nije mi se to desilo 2 puta pa da ovo pisem nego vise od 15 puta . Ne zelim ispast bezobrazna i ne vidim problem ako netko odmah ne moze uplatiti .Imam zelju i volju sacuvati dan dva ako ne i duze ali uvijek mi se desi da ili cura ne odgovara ili napise bezobrazno “prodajte ipak nekome drugome”. Nepostivanje naseg vremena koje smo izdvojile za dodatno slikanje i opisivanje artikla a necu ni govoriti o onome kada uzmu vase podatke za uplatu i na kraju ni traga ni glasa. Tako da moje pitanje je radite li rezervacije za prodaju ili se vi javljate drugima da vam nesto “sacuvaju” pa na kraju to zaista i uzmete.
prije 2 sata
Primam rezervacije jer mi je tak svedno, tj nije meni neki napor "primiti rezervaciju" pa da bi se zivcirala kad osoba odustane! Sama sam si u glavi nekako poslozila da rezervacija nije 100% kupovina. Mozda bi trebala biti al ja si kontam da nije (zbog iskustva) pa se ne nadam, cak i zaboravim pa se iznenadim kad se cura stvarno javi i uplati! Nije da se ljudi trgaju za moje krpice pa kao gubim kupce i sl... a fotkati dodatno i mjeriti i sl (a osoba ne kupi) mi je skroz oke, to je normalni dio ove trgovine (bar meni) Desavalo se par puta da mi se javi drugi pa i treci i cetvrti kupac za rezerviranu krpicu i napisem tocno to, da je rezervirano do tog nekog datuma i ako cura odustane javim! I odustajale su i nisu...svakakvih iskustava imam al ne zivciram se oko toga ni najmanje. Veci mi je problem jer zelim nesto kupiti a osoba ne odgovara na poruku iako ju je procitala...eto, to mi je cudno skroz hah
prije 5 minuta