Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Stranica M SHOP

Pozdrav cure, Ima li itko iskustva s ovom stranicom ? Mislila sam naručit jedan putni kofer....nikad nisam čula za njih , guglala sam ih, ali malo toga nalazim. Nemaju kontakt osim maila. Nalaze se u ulici Franje Malnara 28 u Zagrebu . Malo sam skeptična , iako imaju plaćanje pouzećem , malo se dvoumim. Ako itko ima iskustva m, molim vas za info ...ili ako netko živi u blizini zna li postoji li ta firma uopće. Hvala :)
prije 9 sata
Ja se zeznula nedavno sa neprovjerene stranice. Pazite.
prije 2 sata
> Merytneit: > Pozdrav cure, > Ima li itko iskustva s ovom stranicom ? Mislila sam naručit jedan putni kofer....nikad nisam čula za njih , guglala sam ih, ali malo toga nalazim. Nemaju kontakt osim maila. Nalaze se u ulici Franje Malnara 28 u Zagrebu . Malo sam skeptična , iako imaju plaćanje pouzećem , malo se dvoumim. Ako itko ima iskustva m, molim vas za info ...ili ako netko živi u blizini zna li postoji li ta firma uopće. > Hvala :) Stranica je prava,nisu prevaranti,izaberite placanje pouzecem i nemate brige nikakve
prije 2 sata
Hvala vam, bila bi vec narucila kad ima pouzece ,al ono cula sam da prevarantske stranice znaju stavit u paket nesto skroz "deseto",pa sam zato pitala U svako slicaju ,cure hvala vam , ,idem naruciti😀 .
prije 1 sat