Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Što čitati?

Hej ljudi, može li netko preporučiti neku knjigu za čitanje, pliz? Već se osjećam neugodno kad pitam knjižničarku da mi nešto preporuči po stoti put... U slučaju da netko traži neku dobru knjigu ovo su moje preporuke (ja volim realistične i psihološke knjige, tako da su ove knjige takve): "Bucka" od Janje Vidmar, "Bez kočnice" od Sarah Dessen, "Ilustrirana mama" (nije baš za devetogodišnjake iako možda tako zvuči) od Jacqueline Wilson, "Izgubljena u prijevodu" od Jean Kwok... Nadam se da sam nekome pomogla. :)
2016 01 26
Jose Saramago-Ogled o sljepoći,Kolebanje smrti. Markus Zusak-Kradljivica knjiga,nije triler no knjiga je ok.
2016 01 26
ima li čega toga u audio verziji? Nekako sam se ulijenila za citanje, a i odmah zaspim....ovako, slušalice u uha i mogu delat kajgod :D
2016 01 26
covjek zvan ove, mala trgovina igracaka, umijece ljubavi
2016 01 26
Ovu sobu dosta ljudi hvali, meni je svakako iduća za čitanje. :D Zahvaljujem Luciji na podsjetniku :)
2016 01 26
Maja2015 mene je 'Ogled o sljepoći' totalno potresao; tebe?
2016 01 26
gita i mene,točno prikazuje koliko je čovjek "sposoban" kad se nađe u drugim okolnostima. jedna od knjiga koje sam pročitala u jednom dahu.
2016 01 26
Niccolo Ammaniti, genijalan!! Nek zabava počne, Blato, Kako bog zapovijeda, Pokupit ću te i odvesti...
2016 01 26
super mi je da nas ima više koji volimo čitati :-) u zadnjih mjesec dana sam pročitala izvrstan Posljednji harem Petera Prangea, dvije divne knjige od Mingmei Yip i dva sjajna trilera Kristine Olhsson.
2016 01 26
mirnaz Ima nas ;) Ja sam zadnje čitala nastavak trilogije Millenium, David Lagercrantz je napisao četvrtu knjigu i nastavio rad S. Larssona, ali je po meni baš podbacio :/ Jeli još netko čitao? Dojmovi?
2016 01 26
Dvije predivne koje svakako treba procitati: Svjetlo koje ne vidimo i Vlak sirocadi :)
2016 01 26
vlak siročadi je genijalna :-)))) o čemu je svjetlo, nisam čitala?
2016 01 26
Trenutno čitam "Jebe li vas ego"
2016 01 27
Hej Mirna :) Svjetlo mi je jos ljepsa- dvije paralelne price. Svakako preporucujem.
2016 01 27
Markus Zusak - Kradljivica knjiga - i ja ju preporucujem! Haled Hoseini - Lovac na zmajeve - knjiga koja se ne zaboravlja, cak i onda kada bi ste to htjeli. osim mozda u slucaju amnezije ;) Viktor Frankl - Zasto se niste ubili Dr Michael Newton - sve njegove :) da! toliko je dobar Eva Ensler - Vaginini monolozi Don Miguel Ruiz - 4 sporazuma sa samim sobom (ali i ostale knjige od navedenog autora preporucujem!) Eckhart Tolle - Nova zemlja Dr Christiane Northrup - Zensko tijelo, zenska mudrost Erich Fromm - Anatomija ljudske destruktivnosti Friedrich Nietzsche - Sumrak idola Carl Gustav Jung - Sjecanja, snovi, razmisljanja Dr Richard Dawkins - Brief candle in the dark eto, jedva sam stala pisati :D ali ovo je prvih par koje jednostavno moram spomenuti
2016 01 28
1 2