Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kakva ocjena ide za...

Hej. Zanima me Vaše mišljenje, o suradnji koja mi je ostavila podosta gorak okus u ustima, potrošila nešto živaca, i nešto više vremena. Sve skupa je trajalo skoro 2 tjedna. Radi se o cipelema za zimu, gležnjačama, na fotkama su izgledale super, skoro kao nove. Prodavačica potvrdila da ih je "prošetala dva puta" Nakon tjedan dana od uplate cipele su stigle, jako neugodnog mirisa, i izgleda kao da ih je, pa, sažvakala krava. Javljam odmah nezadovoljstvo, dogovoren povrat, i nakon još 5 dana povrat je ipak sjeo, ali korisnica se sad ne javlja sa podacima za slanjem da joj cipele vratim natrag. Bilo je u međuvremenu, od uplate do konačnog slanja i primitka još zanimljivosti... Nisam imala previše suradnji i srećom, većina njih je prošla ok. Ali ovo me sad totalno zbediralo, ali sama sam si kriva jer sam "romantičarka" i odbijam vjerovat da ima ljudi koji su tako nonšalantni po pitanju nekih stvari, i slanja artikala upitnog stanja. I, kakva ocjena je prikladna? Eto. Tenks.
2016 01 27
Neutralna
2016 01 27
A sto je problem s vracanjem sad?
2016 01 27
Neutralna
2016 01 27
Problem sa vraćanjem cipela natrag je taj da ja nemam njezine podatke, adresu, i ne odgovara na upite za podatke.
2016 01 27
Slusajte smisnu i daleko cete dogurat :) Pa javit ce vam se..a napisite i to u povratnu da nebi bilo niste vratili itd..
2016 01 27
A okidoki onda, neutralna it is. Fala cure, ugodan vam dan
2016 01 27
Ma sto te briga..oce nece Poslat ja se ne bi brinula..podatke mislim..al eto reži me di sam najtanja čim joj prilipiš kaku povratnu javit će se brzinom munje Btw NARUČITE OD MENE NEĆETE DOBITI SET NOŽEVA [:smije]
2016 01 27
A kratko ću opisat u neutralnoj cjelokupni doživljaj suradnje, od "nemogućnosti logiranja, zaguljivanja cipele prstenom, zaboravljanja slanja broja pošiljke" itd itd...
2016 01 27
a što da ja radim, isto tako dobila 2 para cipela, vrlo neugodnog miris i isto iznošene izgužvane i oštećene, ali dotična neće da joj vratim cipele natrag jer kao ona ne radi povrate ( nije nigdje pisalo, naknadno je dodala), i kaže mi da ih dalje preprodam i da se blamiram...i više ne odgovara na poruke. stavila sam joj negativnu, ali svejedno nisam zadovoljna, 100 kn + poštarina, ne znam što da radim?
2016 01 27
prva smrdljivica koja je vratila are: neutralna (šta te briga, ako se ne javi da hoće cipele nazad, baci ih u smeće) druga smrdljivca: negativna ko kuć velika+admin ili kakva slična akcija.
2016 01 27
Cura ti je uredno vratila tvoj novac,mozda ne želi cipele natrag,ne razumijem zasto bi joj ostavljala neutralnu ???????
2016 01 27
hvala, ali ne znam kako doći do admina?
2016 01 27
Hahaha boze zasto...valjd kako bi se eventualni budući kupci upozorili da malo bolje propitaju da ne bi i oni prošli tako...neutralna je ovdje skoro pa obvez u ovoj situaciji
2016 01 27
Da, ne znam ni ja kakvu bi joj povratnu i da li uopće ostavila, zato sam došla ovdje vidjet mišljenje drugih.
2016 01 27
1 2 3