Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kako se rješiti stresa/straha prije ispita?

Nervoza se može iskoristiti kao pozitivna stvar :) Ali ono nezdravo nerviranje, živčanjenje i ostale neproduktivne stvari treba izbjegavati pod svaku cijenu. Znam da sam jedan ispit spremala mj dana, te ovo te ono, toliko me nanerviralo sve to da više nisam znala šta bih, sjela sam i isplakala se ko kišna godina od jada. Nakon toga sam 4 dobila :D Samo izbaciti svu negativnu energiju van na neki način- viči, plači, psuj, štago, onda uzmi pauzu od sat, dva, tri ili dan, saberi misli, što bi zagorci rekli "ne bu mene niko zajebaval" i nastavi na najjače :")
2016 02 03
Maja i Sara, hvala puno, puno, girl power - on! :))
2016 02 03
Aha, da, i ono što fakat pomaže! makni se od paničara, makar ti to bila najbolja prijateljica. Smanji ta druženja na minimum dok ne prođu ispiti...Ti ljudi znaju pričati samo o ispitima i prenose nervozu na ptice na grani, da ne bi na tebe. Ali ozbiljno, ti paničari ti toliko energije oduzmu da više nemaš ni snage učit nakon pola sata provedenih s njima. Nađi radije neku zen osobu s kojom moš popit kavu i pričat, ne znam, o bilo čemu da se malo opustiš :)
2016 02 03
Hahahha, istina, kazem "dobro jutro", a ono odmah - "ajme meniiiiii, kak ću ja ovo, ajmee, preteško, bla bla.." ,:) x-) :')
2016 02 03
1 2