Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

Lp, kupila sam stvari od jedne korisnice sa 43 pozitivne ocjene (niti jedne neg) prije 10 dana, a od stvari niti S. Prvih par dana sam je pustila, mislila sam da nema vremena za slanje, ali onda sam je prošli tjedan (prije 4-5 dana) pitala što je sa slanjem, na što mi je odgovorila da šalje idući dan. Od tada ni traga ni glasa. Radi se o 150 kn, nije puno, ali bome niti malo jer sam za te novce klincu u C&A mogla kupiti sigurno 4-5 majici (koliko sam ih i ovdje kupila). Da prijavim? Kome? Ostavim negativnu? Imam navodno ime i broj računa na koji su moji novci otišli. Lp, Ana
2017 04 10
Pozdrav cure. Nova sam ovdje i imam jedno pitanje. Htjela sam po prvi puta kupiti jednu torbicu od korisnice Leonamosy ali sam pregledom crne liste tu osobu nasla tamo. Zanima me jeli to neka stara lista i postoji li mogucnost da je ta osoba ipak ok s obzirom da je nedavno imala par prodaja i pozitivnih ocjena?
2017 05 13
> Mare1806: > Pozdrav cure. Nova sam ovdje i imam jedno pitanje. Htjela sam po prvi puta kupiti jednu torbicu od korisnice Leonamosy ali sam pregledom crne liste tu osobu nasla tamo. Zanima me jeli to neka stara lista i postoji li mogucnost da je ta osoba ipak ok s obzirom da je nedavno imala par prodaja i pozitivnih ocjena? Nema nove i stare liste, jedna je lista i redovno se popunjava. Savjetovala bih ti da ne surađuješ s njom jer se pozitivne ocjene mogu skupiti na kojekakve načine i nisu uvijek mjerilo nečijeg poštenja.
2017 05 13
> hanami: > > Mare1806: > > Pozdrav cure. Nova sam ovdje i imam jedno pitanje. Htjela sam po prvi puta kupiti jednu torbicu od korisnice Leonamosy ali sam pregledom crne liste tu osobu nasla tamo. Zanima me jeli to neka stara lista i postoji li mogucnost da je ta osoba ipak ok s obzirom da je nedavno imala par prodaja i pozitivnih ocjena? > Nema nove i stare liste, jedna je lista i redovno se popunjava. Savjetovala bih ti da ne surađuješ s njom jer se pozitivne ocjene mogu skupiti na kojekakve načine i nisu uvijek mjerilo nečijeg poštenja. Hvala puno na odgovoru i savjetu. Pozdrav.
2017 05 14
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Sta vrijedi! Pretrazila sam crnu listu no unatoc tome prevarena sam od strane MartinaZlatan. Uplatila sam joj 460 kn za cizme i tek onda skuzila da je prevarantica. Pa smo isle provjerit dali je stvarno prevarantica i skuzili da je tako sto smo isle kupit tu stvar sa drugog profila. Ovo mi je bila prva kupnja pa se nisam snasla a i mislila sam da je to kao geek ili ebay da si zasticen. Neznam dali mogu ista napravit po tom pitanju ili da se jednostavno oprostim od novaca i krpica? Ima li uopce sigurne kupnje na krpicama?
2017 10 11
Dan. Mene zanima jedna osoba me prevarila uplatila sam joj 400 kn za Ugg čizme i nije mi već 28 dana niti poslala čizme niti se logira niti odgovara na poruke. Šta se može napraviti po tom pitanju i dali mogu to prijaviti?! Osoba je pod nazivom JosipaMirovic i još jednu osobu je prevarila u isto vrijeme za 300 kn za košulju kad i mene. Hvala unaprijed na informacijama.. Lp!
2017 11 12
Evo ovo je link. Kupila Sam naocale kao Fendi, uplatila nekih malo manje is 150 kn, I dobila neke totalno jeftine naocale koje niti ne lici kupljenom. Pokusala kontaktirati par puta osobu ali ocito nije htjeo odgovoriti. Tako da, prevara sigurno.
2018 03 07
Trebala bih admina..kako do njih...nakon podataka razmjenjenih vidim da je ta osoba na cl i sada mi sa svih profila koje ima ostavlja negativne
2018 04 07
Prevarantica! Prodaje nošene, izlizane i ofucane stvari pod nove, a kad joj se javite i tražite povrat, onda vas izvrijeđa, naziva bolesnima i sl. Marta Prpić- Zagreb HR3223400093232007352 PBZ
2018 09 07
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Molim da me uputite gdje se nalazi crna lista?
2019 01 31
Moje pitanje za Admina: ostavila sam negativnu ocjenu korisnici koja je rezervirala artikl na 10 dana, obećala uplatu, nakon 3-4 dana i par molbi da se javi - ništa. Isključivi motiv negativne je što nije to isto napravila meni već po komentarima, nekoliko cura, a tko zna kolikima koji nisu htjeli isto ocjeniti. Navedena korisnica kaže da ne smijem ostavljati povratnu ako kupnja nije obavljena. I da će me za uzvrat kazniti negativnom povratnom. Da li sam u krivu što sam ostavila negativnu i time htjela upozoriti ostale? Ili se tolerira ovakvo ponašanje ako nije rezultiralo kupnjom? Zahvaljujem na odgovoru :)
2019 01 31
Gdje se moze pogledati crna lista?
2019 04 17
Pozz sta napravite ako date podatke i dogovorite se za uplatu, a doticna otkaze prije nego sto je usla u banku.Dali dajete negativne za to?? Hvalaaa
2019 09 05
Samo da znate Anniceta Anthony nudi platit sve, dop se preko maila, pise nekako kao glupi prijevod, na profilu je lokacija Benkovac i nasla san neke madjarske, slovenske stranice di su je spominjali, navodno je za cer trazila neki prijevoz isto placala kao pa pritila da ce prijavit na FBI, Interpol itd.. Zaista me zanima kupnja od vas koja vam nudim ukupni iznos od 1,000kn s troškovima otpreme u Ujedinjeno Kraljevstvo (Ujedinjeno Kraljevstvo), a istovremeno dostavljam bankovni depozit prije nego što krenete s pošiljkom i ako je to u redu, molimo vas da me obavijestite Da, plaćanje će doći izravno na vaš bankovni račun u Hrvatskoj. Sve što trebate učiniti je otići u bilo koji najbliži lokalni poštanski ured i potvrditi troškove slanja u Veliku Britaniju. Evo adrese za dostavu ispod: Ime: Anniceta Anthony Adresa: 51 Millpond Estate West Lane Paradise St, Grad: London Poštanski broj: SE164LY Država: Ujedinjeno Kraljevstvo Evo podataka potrebnih za plaćanje u nastavku: Ime vlasnika računa: Ime banke: Broj računa: Ime proizvoda; Ukupni trošak predmeta. Nadam se da ću vam uskoro to pročitati
2019 12 02
Pozdrav! Gdje mogu pronaći crnu listu?
2019 12 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 10
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija