Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

Pozdrav, di se moze naci crna lista? Nasla Sam nekakav link Koji kad otvorim trazi da izaberem mail adresu.
2019 12 09
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Dobar dan! Molila bi vas link za crnu listu...🤗🤗
2020 01 16
> Lee000: > Samo da znate Anniceta Anthony nudi platit sve, dop se preko maila, pise nekako kao glupi prijevod, na profilu je lokacija Benkovac i nasla san neke madjarske, slovenske stranice di su je spominjali, navodno je za cer trazila neki prijevoz isto placala kao pa pritila da ce prijavit na FBI, Interpol itd.. > Zaista me zanima kupnja od vas koja vam nudim ukupni iznos od 1,000kn s troškovima otpreme u Ujedinjeno Kraljevstvo (Ujedinjeno Kraljevstvo), a istovremeno dostavljam bankovni depozit prije nego što krenete s pošiljkom i ako je to u redu, molimo vas da me obavijestite > Da, plaćanje će doći izravno na vaš bankovni račun u Hrvatskoj. Sve što trebate učiniti je otići u bilo koji najbliži lokalni poštanski ured i potvrditi troškove slanja u Veliku Britaniju. > Evo adrese za dostavu ispod: > Ime: Anniceta Anthony > Adresa: 51 Millpond Estate West Lane Paradise St, > Grad: London > Poštanski broj: SE164LY > Država: Ujedinjeno Kraljevstvo > Evo podataka potrebnih za plaćanje u nastavku: > Ime vlasnika računa: > Ime banke: > Broj računa: > Ime proizvoda; > Ukupni trošak predmeta. > Nadam se da ću vam uskoro to pročitati Ista stvar,izignorirala sam je jer sam nedavno imala situaciju koju sam prijavila i gmailu i paypalu jer mi je proslojedjena lazna potvrda o uplati,nova sam ovdje,ali vidim da ima svega...oprez cure...
2020 01 17
--> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0
2020 01 19
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Pomoć, ne mogu ući u razgovore ?? Mogu u profil i povratne odn. sve osim razgovora ?
2020 04 24
Pozdrav, može mi netko reći zašto je blokirana LelicaLela ? Kupila sam od nje tajice, još mi nije ništa stiglo, pa sam ju htjela kontaktirati i sad ne mogu...
2020 05 10
Molim da se stavi na crnu listu Željka Biskup (ona je slala paket) https://mojekrpice.hr/lukrecija12345-23388, a uplata je išla na Dominik lukačevuć, PBZ, broj računa: HR3423400093233377441 Poslala je unušten, usmrđen i flekav kaput i ne želi redundirati uplaćeni iznos. OPREZ! Žena prodaje stvari i po 1000kn...
2020 05 26
> Tanči14: > Prevarantica! > Prodaje nošene, izlizane i ofucane stvari pod nove, a kad joj se javite i tražite povrat, onda vas izvrijeđa, naziva bolesnima i sl. > Marta Prpić- Zagreb > HR3223400093232007352 > PBZ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/633eed0613b4980d9fff8a5635f6344d.jpg) molim vas ne izmišljajte gospodo, admini su makli vašu negativnu s mog profila jer ste vi bili u krivu, a u poruci se jasno vidi moja dobra volja da ispravimo ako je došlo do neke greške. Isprike još jednom na nesporazumu i molim da maknete moje bankovne podatke.
2020 06 05
Javite se u inbox uplatit cu vam novce samo maknite ovaj svoj komentar i moje bankovne podatke
2020 06 05
https://mojekrpice.hr/forum/t/267322/stara-prevarantica-nove-lazi
2020 06 05
Pozdrav,nisam bas cesto ovdje i ne znam bas kako sve funkcionira. Nisam sigurna ni gdje postaviti pitanje. Oprostite ako sam krivo pozicionirala pitanje. Ugl,jel normalno da netko trazi da komuniciramo preko maila i tamo trazi sve podatke i kaze da ce angazirati neku kompaniju koja bi pokupila artikl kod mene doma? Mail je na engleskom i zvuci mi jako sluzbeno za ovakvu vrstu komunikacije. Unaprijed hvala na odg
2020 06 06
> slobodnoime: > Pozdrav,nisam bas cesto ovdje i ne znam bas kako sve funkcionira. Nisam sigurna ni gdje postaviti pitanje. Oprostite ako sam krivo pozicionirala pitanje. Ugl,jel normalno da netko trazi da komuniciramo preko maila i tamo trazi sve podatke i kaze da ce angazirati neku kompaniju koja bi pokupila artikl kod mene doma? Mail je na engleskom i zvuci mi jako sluzbeno za ovakvu vrstu komunikacije. > Unaprijed hvala na odg Ne! Niti ne odgovarajte na takve poruke, to su prevare
2020 06 07
> KrrpiceMarrta: > Javite se u inbox uplatit cu vam novce samo maknite ovaj svoj komentar i moje bankovne podatke Zasto bi vratili novce, ako kazete da niste krivi niti ikog prevarili, Marta Prpić ?🤔
2020 06 07
> Tea8818: > > KrrpiceMarrta: > > Javite se u inbox uplatit cu vam novce samo maknite ovaj svoj komentar i moje bankovne podatke > Zasto bi vratili novce, ako kazete da niste krivi niti ikog prevarili, Marta Prpić ?🤔 Zato sta me dve godine maltretira i objavljuje moje podatke i pise svasta po forumima svakakvim. Iskreno rade cu ispast budala pa vratit novce i da mi se skine s vrata nego radi 100 kuna il kolko vec trpit probleme i u banci i s poslodavcima !!!
2020 06 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2c4b147b745b8e88c60c3568a3e0868d.jpg) Ne odgovara nista meni osobno samo po forumima blati a ne zeli se dogovorit ja vise stvarno ne znam sta radim. Kada se to desilo adminima su poslane slike artikla i prepiska nakom cega su uklonili njen negativan komentar...mislim da to sve govori.
2020 06 15
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10