Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Što pokloniti za rođendan

Pozdrav. Nećaci mi uskoro imaju rođendan , i neznam sto im pokloniti. Starosti su 6 i 4 godine. Ideje koje su već prošle za darivanje su : Slatkiši, igračke , odjeća. Sto vi poklanjate u takvim prigodama? Također trebam poklon za curu od 20 godina sto joj pokloniti za ročkas. Može ideje !
prije 21 dan, 18:15
Poklanjam najčešće knjige i slikovnice, od beba do veće djece :)
prije 20 dana, 19:17
DRuštvene igre, neke pametne slagalice za razvoj, legiće, pribor za crtanje, knjige s pričama, neke ispunjaljke i priručnike s pripremama i zadacima za školu, neke naprave za more i morske radosti (to svi vole), ali trebalo bi uvijek znati interese djece, jesu li knjiški tipovi ili više vole igre vani i akcije. Dečki jako vole puške, mitraljeze i tenkove, ali ja im to nikad nisam kupila...
prije 20 dana, 21:18
Za curu od 20 godina možda neki poklon bon pa da si sama kupi nešto od odjeće ili kozmetiku. Čak i da joj kupite čokoladu i priložite uz to i neki iznos love koliko možete pokloniti je sasvim ok. Za dječake ovisi što ih zanima. Možda autić na daljinski, encikopedija ako vole knjige, neka društvena igra. Sad postoje i igre za male istrazivače, kutija s raznim pokusima pa se izrađuju mali ljigavci, slaže neka konstrukcija, postoji i mini mikroskop. Ovisi sve koliko možete izdvojiti. Nije ista cijena za sve, nije isto 20 ili 50 e. A igračke su poprilično skupe. Za 10 e malo možete kupiti, npr. svega 2 mala autića u tediju, koju čokoladu, grickalice i to je sve. A imam dojam da u današnje vrijeme svi pretjerujemo s poklonima te roditelji rado prokomentiraju a drugima ako doneseš tako malo djetetu.🤔
prije 17 dana, 08:21