Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vinted-paketomat

Pozdrav, dali je neko od vas do sada imao iskustva sa slanjem vinted paketa preko paketomata? Pise da se moze slati preko njega, ali koje god kombinacije ja od dobivenog koda upisivala ono bi samo izbacivalo kako je kod nepostojeći. Dali je netko vas uspio poslati paket preko paketomata ili je to samo jos jedna od greski hp sto nebi bilo cudno da se reklamira nesto sto se ne moze. Iskreno, ne da mi se radi svakog paketa ici na salter i voditi diskusiju sto ja saljem otkud meni taj kod i dali ja to saljem ili vracam paket, jer ocito samo sto i rodni list ne traze na salteru za slanje paketa... Tako da ako netko zna kako poslati preko paketomata i sto se tocno upisuje od dobivenog koda za slanje bila bi iznimno zahvalna!😊
prije 8 dana, 10:23
To je zato sto je to namijenjeno za slanje preko poste, a ne paketomata. I to zavisi od kupca sta je izabrao tj da li zeli primit pajet preko poste il njihovog paketomata. Znaci ni ne mozete znati osim ako ne pitate kupca sto je od tog dvoje
prije 8 dana, 12:23
> ALASKA999: > Pozdrav, dali je neko od vas do sada imao iskustva sa slanjem vinted paketa preko paketomata? Pise da se moze slati preko njega, ali koje god kombinacije ja od dobivenog koda upisivala ono bi samo izbacivalo kako je kod nepostojeći. Dali je netko vas uspio poslati paket preko paketomata ili je to samo jos jedna od greski hp sto nebi bilo cudno da se reklamira nesto sto se ne moze. Iskreno, ne da mi se radi svakog paketa ici na salter i voditi diskusiju sto ja saljem otkud meni taj kod i dali ja to saljem ili vracam paket, jer ocito samo sto i rodni list ne traze na salteru za slanje paketa... Tako da ako netko zna kako poslati preko paketomata i sto se tocno upisuje od dobivenog koda za slanje bila bi iznimno zahvalna!😊 Zato sto se salje preko poste, jer zavisi od toga sto kupac odabere, znaci mozete znati jedino ako ih ubuduce pitate sto su izabrali sto se tice slanja.
prije 8 dana, 12:24
> kkorina: > Zato sto se salje preko poste, jer zavisi od toga sto kupac odabere, znaci mozete znati jedino ako ih ubuduce pitate sto su izabrali sto se tice slanja. Na prodanom artiklu u inboxu piše koju službu/dostavu je kupac izabrao, čini mi se da većina izabire Boxnow, pogotovo članovi iz Poljske.
prije 8 dana, 14:31
> vedranapv: > > kkorina: > > Zato sto se salje preko poste, jer zavisi od toga sto kupac odabere, znaci mozete znati jedino ako ih ubuduce pitate sto su izabrali sto se tice slanja. > Na prodanom artiklu u inboxu piše koju službu/dostavu je kupac izabrao, > čini mi se da većina izabire Boxnow, pogotovo članovi iz Poljske. Pise da, ali kad Vam kupac iz hr izabere slanje postom onda ne pise da li je odabrao paketomat hr poste ili je odabrao slanje postom
prije 7 dana, 20:07
> ALASKA999: > Pozdrav, dali je neko od vas do sada imao iskustva sa slanjem vinted paketa preko paketomata? Pise da se moze slati preko njega, ali koje god kombinacije ja od dobivenog koda upisivala ono bi samo izbacivalo kako je kod nepostojeći. Dali je netko vas uspio poslati paket preko paketomata ili je to samo jos jedna od greski hp sto nebi bilo cudno da se reklamira nesto sto se ne moze. Iskreno, ne da mi se radi svakog paketa ici na salter i voditi diskusiju sto ja saljem otkud meni taj kod i dali ja to saljem ili vracam paket, jer ocito samo sto i rodni list ne traze na salteru za slanje paketa... Tako da ako netko zna kako poslati preko paketomata i sto se tocno upisuje od dobivenog koda za slanje bila bi iznimno zahvalna!😊 Na zalost taj kod ne radi na paketomatima od poste samo box now. Ne znam dali je to tako zamisljeno ili ne jer svaki put kada sam isla u postu poslati (jer na paketomatu ne radi) i sama tete na salteru su se iscudjavale i nije im bilo jasno o cemu ja pricam. A da ne spominjem kada bi im objasnila da je vec postarina placena i da imam kod sa kojim trebaju registrirati moj paket onda nastaju svi problemi. Zadnji put sam bila pola sata unutra jer joj nije htjelo unjeti tezinu mog paketa. A bez tezine ne mogu preuzeti paket. Ali nista cudno za postu... Srecom na vintedu samo korisnici iz Hr mogu slati postom, iz Poljske mogu odabrati samo box now i tako uglavnom i saljem.
prije 7 dana, 05:23
Ja sam par puta slala paketomatom i vecinom mi prihvati kod koji sam dobila (mislim da je važno izraditi kod dan prije slanja, kad bi tako napravila uvijek bi mi kod bio prihvacen). Jednom nisam uspjela putem paketomata (taj put sam par sati prije izradila kod za slanje) pa sam otisla u poštanski ured, važno im je samo napomenuti da se radi o Vintendu jer im je to drugi sustav/ program (kao i za povrate sa about you) koliko sam skuzila i onda bez problema izrade naljepnicu i zaprime paket.
prije 6 dana, 07:46