Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zara pre-owned

Pozdrav curke :) Zanima me da li koja koristi Zara pre-owned kao prodaju/kupovinu rabljene odjeće? Kakva su iskustva? Pišite :)
prije 13 dana, 08:33
Prvi put cujem, zanima i mene. 😀
prije 13 dana, 18:18
Vidjela sam kod njih na aplikaciji to, ali nisam istraživala kako im poslati. Pa evo, samo hint - kopajte po aplikaciji - ima sigurno info :)
prije 12 dana, 06:56
Objavila sam tek neke artikle. Brz proces učitavanja i fotografija i opsivanja samog artikla. Liči poslovanjem na Vinted. Djeluje fora pa ćemo vidjet jel bude top ili flop.
prije 11 dana, 18:56
Objavila sam i ja jedan oglas. Za artikl placate cijenu artikla + 1e + 5% provizije + shipping (nisam proucavala kako se definira ta cijena). Pretpostavljam da vecina koji tamo prodaju imaju profil i na krpicama pa se ne cini previse isplativo kupiti tamo. I nema direktnog kontakta s prodavateljima, vec mozete poslati vec unaprijed definirane upite (npr. Ima li artikl ostecenja, je li velicina realna itd), koji stignu valjda na mail? pa se ne cini bas prakticno za komunikaciju. Edit. Po ovome prodavatelj odgovara na nacin da doda komentar u oglas. Po meni bezveze. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/48b1eae302badecb93d8e9878b043401.jpg)
prije 10 dana, 15:56