Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - prije uplate pretražite crnu listu!

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1328fb2a539b1336544d92119bb6e7e6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/840bdc5df4dd85f2bcb14120685c9ca5.jpg) Anniceta Anthony i dalje pokusava, pazite se.
2020 10 13
Bilo bi dobro da postoji opcija ‘Prijavi sumnjivce’ danas mi je Korisnik ‘zeenas’ ( navedeno da živi u Benkovcu, bez ijednog artikla)htio kupiti 4 para patika. Nakon sto sam rekla da moze. Prebacila me je na mail pod imenom ANNICETA ANTHONY, gdje ujedno moli da nastavimo razgovor na engleskom i da mi za nešto sto košta 245 kn želi poslati 600kn da ja to sve ljepo posaljem u Englesku. Sreća pa sam googlala i pronašla tu osobu na forumu pod sumnjivima. Ali kako se zaštititi. Ta osoba sad ima i moj mail( mogućnost hackinga) Definitivno bi trebao postojati gumbić za prijavu sličnih da bi ih ‘moje krpice’ mogle blokirati. Jer realno neidu svi istraživati s kim imaju posla. Navodno se ista osoba spominje na forumima kroz čitavu Europu. Cure oprez. A ima ih još neki dan sam imala upit za stare najlonke i stare gaće. Možda je čovjek u ‘cross dressingu’ ali ovi bez imena slika i artikala bi se trebali nekako rigoroznije sprovodit.
2020 10 13
Dakle čitam gore i ‘zeenas’ je neki dan bila ‘madamann’ dakle konstantno mjenja imena i vreba. Treba definitivno postojati restrikcija da se daje OIB ili slika osobne, da nebi dolazilo do ovog. Jer tko od nas zapravo točno zna tko je ta osoba. Neznaju ni moje krpice, a to je problem. Gumbić za prijave dodati definitivno!!!!
2020 10 13
Pozdrav, zna li itko kako posluje TeaLea03, čini se da je sve u redu, ali bih ipak provjerila nečija iskustva ako je imao? Lp
2020 11 27
Pomoć molim, uplatila sam curi majicu i od onda se više ne javlja - MaiaMaiestas RI- Dali netko zna jel na crnoj listi (ne mogu naći crnu listu). U međuvremenu se ulogirala par puta i na sve molbe da se javi, odgovora nema. Hvala
2021 02 14
pozdrav svima, gdje je ta crna lista? uplatila 200 kn curi, jako ljubaznoj.......iako s 0 rec. prije 20 dana cca i nije uopce aktivna 18 dana vec https://mojekrpice.hr/slunjka44-346149 ne znam dal ima nade još il ne
2021 04 24
nisam dobila ni sifru ni paket ni obrazloženje ako joj je nes iskrslo il što vec
2021 04 24
Pozdrav samo da se javim da je Annicetta opet pokusala prevariti, javila se za kupovinu vjencanice, ponudila i vecu cijenu, a zatim su dosli mailovi gdje je izvrsila "uplatu" manjeg iznosa, da bi kasnije dodala jos veci iznos; mailovi od strane CITIBANK. Odmah su mi mailovi cudno izgledali pa sam pocela kopati po netu da vidim kako izgleda i onda sam naletjela na članke ovdje. Pazite se cure, sada kada klikam na njezin nalog uopce ne postoji.
2021 05 19
Opet pokusaj prevare, profil '' zmariaz'', to je annicetta opet 😂😂 nmg viseeee kakva luđakinja
2021 06 28
Dobar dan! Šta učiniti kod potpuno nove prodavačice?Naime, gospodićna prodaje sat koji mi se sviđa i kupila bi ga. Međutim ćim sam vidjela da nema niti jednu povratnu,tri artikla,stala sam. Ne kažem da je cura bilo što loše ali mislim se, postoji li način da se zaštitim ako sa suradnjom ne bude sve po dogovoru?Kad prodaješ artikle je ok,ništa se ne šalje prije primitka novca.Kako se zaštititi kao kupac??Hvala!
2021 08 17
> Admin2nd: > Dragi svi, > nakon što dobijete podatke za uplatu obavezno ih prvo pretražite na crnoj listi, a ako su podatci tamo upisani, ne uplaćujte! Ako vam je nešto sumnjivo, dobro se raspitajte po forumu i tek onda odlučite. Kako otvoriti gdje je crna lista? Hvala!
2021 08 17
> iskraniba: > Dobar dan! > Šta učiniti kod potpuno nove prodavačice?Naime, gospodićna prodaje sat koji mi se sviđa i kupila bi ga. Međutim ćim sam vidjela da nema niti jednu povratnu,tri artikla,stala sam. Ne kažem da je cura bilo što loše ali mislim se, postoji li način da se zaštitim ako sa suradnjom ne bude sve po dogovoru?Kad prodaješ artikle je ok,ništa se ne šalje prije primitka novca.Kako se zaštititi kao kupac??Hvala! A eventualno mozete traziti da ona prvo posalje jer vi imate 200 pozitivnih.
2021 08 26
Nogu li dobiti link na crnu listu? Hvala
2021 11 19
Kako prijaviti moguću prijevaru? Korisnici LucyLu2016 sam prije 10 dana uplatila na račun i javila da pošto imamo istu banku da joj je uplata već vidljiva. Nakon toga je napisala da šalje popodne i da će javiti broj paketa. Prošlo je 10 dana, a gospođa se više na javlja.
2022 04 25
Gdje je ta lista? Ja sam izgleda mamac za prevarantice? Gdje se mogu prijaviti nekulturni prodavači i muljatori? Stavljaju artikle koje ne žele prodati pa zavlače kupca, pa miču artikle koji opet osvanu na njihovim profilima. Pa to su bolesni ljudi koji liječe svoje komplekse na nama.
2022 06 03
1 2 ... 6 7 8 9 10