Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Malinie od Sensilaba - iskustva

U zadnje vrijeme često čitam o ketonima maline kao odličnim saveznicma u gubitku kilograma. Jedna poznanica ga također hvali. Razmišljala sam o tome da probam, ali ipak bih voljela čuti još iskustava onih koje su koristile. Koliko se kutija pije? Nastupa li poslije jo-jo efekt? Hvala na svim komentarima. :)
2016 02 03
Ja ga pijem tek tjedan dana, vise da prodrmam uspavani metabolizam tak da jos nemam kaj pametno rec na tu temu. Ono kaj sam skuzila je da imam 2 cm manje u struku, kilaza je ista. Ali niti nemam bas kaj za skinuti, samo zacetak slaufeka :D
2016 02 03
ja mislim da je najvaznije vjezbanje i kontrola prehrane :D nedavno sam krenula u teretanu i stvarno se zelim dovesti u red do ljeta pa i ja trazim dodatnu pomoc za to :) razmisljala sam o herbalifeu, al se malo bojim ljudi koji to prodaju :D narucujem oriflame, pa sam vidjela da i oni imaju taj neki wellnes program. za te ketone maline sam cula, al ne znam nikog tko ih je probao. al sve to mi djeluje preskupo za isprobavanje :/
2016 02 04