Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Opet tema o tagovima!!!!!!

Cure,dajte molim vas sredite same svoje tagove,tisuću tehničara tu nemoze pomoći ako same malo ne sudjelujemo,malo prije Otvorim oglas i u naslovu lijepo pise ,hm sako,brend hm,čemu u tagovima Zara,mango????????ali boju nije napisala,,i samo jedna slika?to sto je bitno za artikl ,a ne lažni Tagovi ,same smo si krive sto je tražilica zatrpana!!!!!!!!
2016 02 04
Kak vam nije jasno,da mozete sto puta napisati j.... Zara na drugi brend,nećete prodati,jer one koje traze j....zaru kupe bas zaru....
2016 02 04
Malllaaa i tamo sam napisala istu stvar,ali posto vidim da cure bas ne čitaju teme gdje ima sto stranica........ma ne čitaju niš.......nije ih briga,ali se žale da je tražilica zatrpana....
2016 02 04
jedna je jučer na nekoj temi pitala zašto ne može editirati artikle. pogledam a ono zara,bara,mara,ysl,hm sve samo ne ono kaj prodaje. kažem joj imaš krive tagove čudno kaj ti nisu obrisani artikli. onda je skužila kako joj i jesu neki obrisani.
2016 02 04
A kaj se želi postići s tim????kao da prodaješ cipele 35 a napišeš 38,pa neče ih nitko kupit tko traži 38 jer mu trebaju bas 38,mislim....ko djeci u vrtiču treba objašnjavati.......
2016 02 04
pa ne znam,ja ionako ne tražim po tim tagovima jer me to ne zanima. mene smeta kad tražim tenisice pa nađem skije i sl.gluposti meni to više sliči na nepismenost. ono kad ne zna ni sama kaj je kupila pa sve označi jer je nepismena. ne znam kako bih to drukčije protumačila,nedostatak opće kulture.
2016 02 04
pozz curke ima ovdje puno nepismenih koje traže samo"brendove" ha,ha stvarno glupo krivo tagirati mene nezanima zara,mango itd. nego majica vel 44 ako mi je lijepa i povoljna pa taman da je iz kineskog dućana čitam svaki dan forum ,ali malo kada komentiram
2016 02 04
> mkruezi: > A kaj se želi postići s tim????kao da prodaješ cipele 35 a napišeš 38,pa neče ih nitko kupit tko traži 38 jer mu trebaju bas 38,mislim....ko djeci u vrtiču treba objašnjavati....... Ak ti se svide cipke, rezi prste ,:)
2016 02 04
Kad krave namjerno to rade da im artikl bude vidljiviji na sto mjesta
2016 02 04
kome se cipke neb svidile el tako takoe
2016 02 04