Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto adminka briše negativnu prevarantici (Baš me zanima 2)?

Dream, pretpostavljam da imaš podatke. Nađi brojeve telefona uže i šire obitelji, potraži je na fejsu pa obavijesti prijatelje šta im prijateljica/ poznanica radi i taaakooo :D Obično se naglo opamete nakon toga. A njeno ime i podatke na crnu listu.
2016 02 04
A ostavila je neko muško ime? Tako da ne znam čije podatke sam dobila :/
2016 02 04
ako nećeš davati njene podatke ovako javno, možeš mi ih u inbox poslati pa ću probati iskopati :)
2016 02 04
> Admin2nd: > Brišem zato jer ne radim po pravilima stranice, i od danas više niš ne brišem! oprostite....izgleda da sam nešto propustila: da li je novo pravilo stranice da se ne brišu osvetničke povratne ili bilo koje nezaslužene.... i neopravdano stavljanje na crnu listu?? ako je tako.... zar će onda svaki idiot, kad mu se ćefne, moći staviti vam o osvetničku jer mu se ne sviđa vaša frizura....ili jer vam nije uspio podvaliti muda za bubrege? ...i još gore: staviti vas na crnu listu s podacima i bolesnim opisom kojeg će moći pročitati svatko na zemaljskoj kugli tko ugugla vaše ime ?????????????????
2016 02 04
Dankic ovo nije ideja od Ivancice....ovo pravilo je promijenila Administrator....sa obrazlozenjem da se nece mjesati izmedu korisnica nakon sto je suradnja ostvarena (glupo do Boga, al poznajuci njen "rad" koji je zeljela dodatno umanjiti, nista cudno) Ivancica je cinila dobro...uskacuci nakon neopravdanih neg. ali kako je sama rekla krsi pravilo koje je Administratorica prije nekog vremena promijenila...:)
2016 02 04
Koja glupost! Nisam ni ja dosad znala za to pravilo??? I što, sad će biti lavine osvetničkih kako se neko dosjeti ? :o
2016 02 04
Lavina osvetničkih i hrpa prevarenih kupaca koji neće ostavljati negativnu da ju i sami ne zarade :@
2016 02 04
Stv> DreamcatcherM: > Koja glupost! Nisam ni ja dosad znala za to pravilo??? I što, sad će biti lavine osvetničkih kako se neko dosjeti ? :o Admin 1 he uglavnom brisala neg.nakon hajki na forumu I trolanja u inbox.kaj je na kraju rezultiralo time da Su nekima brisane,a nekima ne
2016 02 04
> 2nducan: > Lavina osvetničkih i hrpa prevarenih kupaca koji neće ostavljati negativnu da ju i sami ne zarade :@ istina !! što naša adminka glumi boga ovdje??
2016 02 04
Čekaj daj linkajte tu martu..jer jednom je neka marta davno pokidani ruksak poslala bile su teme po forumu..da ni to ista?
2016 02 04
DreamcatcherM ima negativku od nje. Linkala bi ali mi je sporo dozlaboga. Prije napišem ovo... :D
2016 02 04
Koliko je novaca koštala torba?
2016 02 04
Admin2 nam je svjetlo na kraju tunela :*
2016 02 04
A nije toliko puno jer je imala izgrebanu kopču i prodavala se skupa sa jednom manjom torbom za 70kn a ja sam zamolila da ide samo ova veća za 50 :)
2016 02 04
Da ali kad nisi pri novcu,nije ti do bacanja istoga uludo..
2016 02 04