Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto adminka briše negativnu prevarantici (Baš me zanima 2)?

Nemoj govoriti da "nije puno". To samo daje elana ovima koje uvale smeće i onda kažu da šta očekuješ za tak malo novaca ,:(
2016 02 04
puno je za torbu u ovakvom stanju. ja sam kupila novu , novcatu mexx za 50kn ovdje.
2016 02 04
ja sam jednu skroz novu, ogromnu, platila 35kn s poštarinom :D I dalje jedan od najboljih ulova! Da je i 5kn ili 150, ista je šteta jer oštećenja nisu navedena. Sad možemo tu drviti do preksutra oko subjektivnog dojma jel šta za smeće ili nije, ali to je točno to- subjektivno. Ako postoji i crtica, treba je naglasiti. Nekome će to biti za smeće, druga osoba to neće ni zamijetiti. Eh...
2016 02 04
A meni i jest puno trenutno i ne želim izgubiti toliko na nešto što ne bih nekom ni poklonila ali evo ipak nije 200kn..srećom..a ima i takvih slučajeva ovdje :(
2016 02 04
Svakako da ima, na opću žalost. Ali ono, za sad se treba skoncentrirati na tih 50kn...u postu na CL je rekla da ona NEMA te novce, pa je moguće i da je roditelji financiraju, znaš što treba ;)
2016 02 04
1 2 3 4