Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

žalba na prazno

Pa istina je da je nekad mjerenje cista gnjavaza niti sam bas nesto vicna s metrom ali ako je nesto orginal npr.br.46 benneton .onda je to to..ili cipele br.39 je br.39.
2016 02 08
> badimon: > Pa istina je da je nekad mjerenje cista gnjavaza niti sam bas nesto vicna s metrom ali ako je nesto orginal npr.br.46 benneton .onda je to to..ili cipele br.39 je br.39. pa baš i nije jer ovisi od brenda do brenda,od materijala do materijala i ovisi o tome koliko je iz(nošeno). ne moraš biti vična metrom za izmjeriti.
2016 02 08
> cipelitza: > > Deaa20: > > A tek kad pitaju da se slikaš u robi, i onda pošalješ ne jednu već dvije slike u robi jer se na prvoj slici ne vidi baš dobro i više se ni ne javi. Bar da napiše ne paše mi, ne sviđa mi se ali hvala...Bsš ni a ni b. Ili kad dobiješ upit za zamjenu, odeš na profil da pogledaš šta ima, a u opisu "nisam za zamjene". To mi nikad neče biti jasno. > Jos da skuzis da je slikanje u robi posve besmisleno u startu. Jer ne prodajes i svoje tijelo s tom robom pa je posve svejedno kako tebi stoji. Il nedajboze dodjes na ideju da je iza profila s takvim zahtjevima ..pogotovo novih.. najcesce frajer..auuuuu...brijem da bi ti ove sta ti nude zamjenu a za nju nisu postale posve nevazne. Ma ne slikam se inače, al kad me pitaju, prvo pročešljam cijeli profil i pogledam pozitivne i onda tek pošaljem, ali onda pazim da se na meni vidi samo ta roba i ništa drugo. A i to što kažeš, ne stoji svima isto. Ja npr. nešto mogu staviti u prodaju jer meni ne stoji, a netko kome se to sviđa je baš građen i super bi stajalo, i ja se slikam u tome i njoj se ne sviđa.
2016 02 08
Čista glupost slikanje sebe, kadgod sam slikala sebe kupac odustao :') Isto kao što ja kao kupac očekujem (tj. nadam se,zavaravam) da mi stoji kao nekoj super zgodnoj curi, da ne govorim o onima sa ebaya, jer je sebe slikala, a ne stoji, haha...to je tek varka! Jednu ću pamtiti, javila se za haljinu, a u oglasu već sve napisane mjere, slikano sve, uključujući i na meni pa i link na foto model, i 100podpitanja...na kraju mi kaže "To meni nije za posao.." Pa što reći...
2016 02 08
> sonja90: > Čista glupost slikanje sebe, kadgod sam slikala sebe kupac odustao :') > Isto kao što ja kao kupac očekujem (tj. nadam se,zavaravam) da mi stoji kao nekoj super zgodnoj curi, da ne govorim o onima sa ebaya, jer je sebe slikala, a ne stoji, haha...to je tek varka! > Jednu ću pamtiti, javila se za haljinu, a u oglasu već sve napisane mjere, slikano sve, uključujući i na meni pa i link na foto model, i 100podpitanja...na kraju mi kaže "To meni nije za posao.." Pa što reći... imat svoje uvjete (realne) i od njih ne odustajat. pa kome pase ok, kome ne, nek produzi u drugi ormar. tolko jednostavno, da jednostavnije ne moze. ne, ne slikam stvari na sebi. jer ne prodajem sebe u tome. ne, ne saljem obicno. nikad. nikome. kome se riskira, nek riskira drugdje.
2016 02 08
Al ajde kao želiš joj otkloniti sumnje da je nešto loše, a ustvari ti ne stoji kako bi trebalo jer si kupio na blef ili ti se u tom trenutku učinilo ok...a ono bilo nagnuto ogledalo u mračnoj kabini :P Sad više ni ja to ne radim, što je slikano slikano, smatrala sam da ne stoji toliko loše, što nije s razlogom nije..mislim da je Smišna to napisala i tak treba bit. A s običnim se još nisam opekla, ček ima vremena ;)
2016 02 08
Ja većinu stvari izmjerim odmah i mjere upišem u oglas, jer i ja volim takve oglase. Ne moram gnjaviti nikog da mi dodatno mjere i odmah vidim hoće li odgovarati ili ne.
2016 02 08
badimon koja glupost :o meni ni od istog branda cipele nisu sve isti broj a kamoli od firme do firme koje su razlike... i da, sve imamo jednako stopalo, kosti, rist, listove :) Mi smo klononoviiii
2016 02 08
Obožavam kad uplatim artikal odmah po dogovoru,ko budala obilazim tisak ,robe nema danima(još čekam),korisnica ulogirana ne tangira me 5%,ne odgovara na upite...a same pozitivne,pa sad ti znaj na čemu si?!?...ili još jača brija,na profilu,cijene nisu fiksne,akciiiijaaa,sve se možemo dogovorit pitam dal može s postarinom cca.8 kn,ne,nemoze ?!?,dobro ko tu koga ....?ili nudi zamjenu i onda na profilu iznošene krpe ,najjeftinija 120 kn?...žasu!!!
2016 02 09
1 2