Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pouzeće pomoć

Pozdrav ovako jedna cura i ja dogovorile smo suradnju pouzecem sad mene zanima dali još dodatno moram dat 18 kn tamo ili 9 kao što sam cula..ja sam kupac...prvi puta ovako surađujem i ne razumijem se baš u to..molim pomoc...s time da je to samo mali kompletic odjeće što kupujem... :( dali ima stanica gdje se to može izracunat...
2016 02 08
Pt + 9kn. Poštanska uputnica (onaj zuti papiric kojeg ispunjava pošiljatelj) košta tih 9 kn. Tak pošta naplaćuje transfer love.
2016 02 08
Pa i ako si slala sa upisanom pt, svejedno je naplaceno tih 9 kn primatelju tj onome koji placa pouzećem. Zato ne volim slati tako Sad kad je krenula sezona sjemena svi bi sjemenčice placali pouzećem, umjesto 10kn, pt ispadne 25, a paketić sjemena 10kn :D Kak bi se reklo; "skuplja pita neg' tepsija"
2016 02 08
nekad naplate tih 9kn a nekad ne naplate, 7 kn je slanje novca postanskom uputnicom, a sto im znaci tih 9kn samo oni znaju, kod podizanja paketa u posti nikad nisu trazili tih 9kn to samo postar trazi
2016 02 08
To je postanska partixipacija...zamisli ne znaju vise od kud da uzmu pa sad zaracunaju i postarove korake
2016 02 08
> tratinchica123: > nekad naplate tih 9kn a nekad ne naplate, > 7 kn je slanje novca postanskom uputnicom, a sto im znaci tih 9kn samo oni znaju, kod podizanja paketa u posti nikad nisu trazili tih 9kn to samo postar trazi baš ću pitati sad, mislim da se svejedno plaća gdje god preuzimaš jer je pouzeće, a ne samo preporučena pošiljka
2016 02 08