Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Hiposenzibilizacija / Alergije

Prije tri godine pojavila mi se alergija na prašinu, peludi trava, stabala i korova. Iako sam redovito uzimala lijek, svake sezone bi dobila neku novu alergiju uz ove koje već imam (sada su tu još orašasti plodovi, kivi i jagode). Početkom ovog tjedna su mi se počeli pojavljati simptomi, ja sam mislila da je prerano jer je tek početak veljače pa sam malo tražila i vidjela da sad već itekako cvjetaju johe, čempresi i lijeske tako da je u tom slučaju za hiposenzibilizaciju prekasno ali htjela bi znati za jesen jer zaista zna biti nepodnošljivo, crvenilo i svrbež očiju, nosa i grla te kihanje koje nekad kontinuirano traje po 15 - 20 minuta. Ako ima netko da je to prošao pa ima iskustva molim vas da podijeli puno bi mi značilo <3
2016 02 12
> AmberRose: > Prije tri godine pojavila mi se alergija na prašinu, peludi trava, stabala i korova. Iako sam redovito uzimala lijek, svake sezone bi dobila neku novu alergiju uz ove koje već imam (sada su tu još orašasti plodovi, kivi i jagode). Početkom ovog tjedna su mi se počeli pojavljati simptomi, ja sam mislila da je prerano jer je tek početak veljače pa sam malo tražila i vidjela da sad već itekako cvjetaju johe, čempresi i lijeske tako da je u tom slučaju za hiposenzibilizaciju prekasno ali htjela bi znati za jesen jer zaista zna biti nepodnošljivo, crvenilo i svrbež očiju, nosa i grla te kihanje koje nekad kontinuirano traje po 15 - 20 minuta. > Ako ima netko da je to prošao pa ima iskustva molim vas da podijeli puno bi mi značilo <3 Iskreno mi je zao svakog tko muci muku s alergijama posebno ovih iz okolisa koje tesko mozemo izbjeci.Znam kako ti je jer mi je to genetska deformacija.Pokusaj piti caj od kamilice ili se inhalirati ili majcinom dusicom se inhalirati..Ako imas mogucnost podi u nekog dobrog homeopata jer sam cula da stvarno pomaze.Ja nazalost jos nisam otisla jer je jako skupo.
2016 02 12
> imampmsnonstop: > > AmberRose: > > Prije tri godine pojavila mi se alergija na prašinu, peludi trava, stabala i korova. Iako sam redovito uzimala lijek, svake sezone bi dobila neku novu alergiju uz ove koje već imam (sada su tu još orašasti plodovi, kivi i jagode). Početkom ovog tjedna su mi se počeli pojavljati simptomi, ja sam mislila da je prerano jer je tek početak veljače pa sam malo tražila i vidjela da sad već itekako cvjetaju johe, čempresi i lijeske tako da je u tom slučaju za hiposenzibilizaciju prekasno ali htjela bi znati za jesen jer zaista zna biti nepodnošljivo, crvenilo i svrbež očiju, nosa i grla te kihanje koje nekad kontinuirano traje po 15 - 20 minuta. > > Ako ima netko da je to prošao pa ima iskustva molim vas da podijeli puno bi mi značilo <3 > Iskreno mi je zao svakog tko muci muku s alergijama posebno ovih iz okolisa koje tesko mozemo izbjeci.Znam kako ti je jer mi je to genetska deformacija.Pokusaj piti caj od kamilice ili se inhalirati ili majcinom dusicom se inhalirati..Ako imas mogucnost podi u nekog dobrog homeopata jer sam cula da stvarno pomaze.Ja nazalost jos nisam otisla jer je jako skupo. dr Marđetko
2016 02 12
Svaka čast dr.Marđetku,ali je preskup,a povrh toga je u Zadru. Ja bih ti preporučila dr.Ratimira Šimetina u Zagrebu(Ul.baruna Trenka 4). Moje dvije curke nemaju više problem s alergijskim opstruktivnim bronhitisima koji su već bili počeli prelaziti u astmu. Pregled te neće koštati više od 200kn(nism sigurna u točnu cijenu jer je jednom prilikom za mene i njih dvije naplatio samo 250). Ne čeka se dugo(max.10 - dana). Fama je da su ljekovi skupi(doduše,kako koji). Bočice sa cca. 200 zrnaca su nas znale koštati 70 - 80kn,isto tako i kapi. U principu su im cijene (ovisno o namjeni i vrsti) kao i u konvencionalnih. Za početak preporučam Kalinji ulje crnog kima.Ja sam ga kupovala u biljnoj ljekarni. 100ml košta otprilike 110kn,ali traje dosta jer se uzima određeni broj kapi.To će ti reći u ljekarni.Ja ne znam koja je doza za odrasle. Na okus se malo teže naviknuti.Curkama sam ih ukapavala u med i tako su skroz OK.
2016 02 12
Hvala Vam puno svima na odgovorima! ❤
2016 02 13
<3
2016 02 13
jack <3 - potpis. Dr. Ratimir Šimetin defff
2016 02 13
wizz <3 ,kažu nitko nije nezamjenjiv,ali on je zaista rijedak dragulj...
2016 02 13
Evo i broj telefona da ne lutaju oni koje zanima: 01/4819-346 <3 <3 <3
2016 02 13