Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Aliexpress riješavanje "slučaja"

> gabica30: > Cure...prije nego sto komentirate da ne razumjete sta pise, i da se pise na "rvatski" sjetite se da mozda ta stranica nema opcija na hrvatskom, tako da je to jedini nacin na koji je ona mogla napisati a da se razumije o cemu je rijec 😄 > Ja sam se isto natezala sa sellerom sigurno jedno 10 dana, i to zbog toga sto mi je poslao krivu boju naocala. Ja sam htijela full refund, a on od 50 centi povecao na 70 centi i nema sanse....prije nego sto mu se javim isla sam listati stranice na feedbacku, i nasla sam dosta slucajeva gdije je poslao krivi item ili boju. > Nakon bezobraznih odgovora, ja sam se odlucila eskalirati case aliju. Nakon jedno 4,5 dana sam dobila odgovor i full refund. > Neznam zasto im treba toliko sto se tebe tice mozda ima veze sa njihovom novom godinom, puno sellera je sad napr out of office. > Probaj naci neki mail na njihovoj stranici...i tamo posalji upit zasto im toliko dugo treba...ja sam znala to raditi na drugim stranicama, i bar bi dobila info na koji drugi mail poslati upit 😉 > Jer i da ti je istekao onaj rok od 60 dana, svejedno bis trebala od alija dobiti mail sa odgovorom. Moguće da su usporeni i zbog njihove nove godine, da... Hvala na savjetima u svakom slučaju :)
2016 02 18
> Vekica: > Kod alija ti funkcionira drugacije. Ti kada kupis proizvod uplatis prvo novac, ali novac ide prvo Aliexpressu. Primjetila si sigurno da ima tipka gdje pise da stisnes da ti je item stigao. To stisnes samo ako je sve uredu sa proizvodom jer tek onda Ali posalje tvoj novac selleru. > Ima tocan broj dana (mislim 60) nakon sto prodavac javi da je poslao paket. To ti nesmije isteci, u tom periodu se smijes zaliti ili nagoditi sa sellerom. I nakon sto otvoris ''Case'' ima ja mislim dodatnih 15 dana da se to rijesi. > Ja mislim da u tom trenutku ako se nista ne desi Ali presudi u tvoju korist. > E sad ja se nadam da si kako tako shvatila moje objasnjavanje :) Skužila :) Ali je meni seller odgovorio, tj odbio zahtjev za refundom, pa kad sam opet tražila, opet je odbio i na kraju je case automatski eskaliran Aliexpressu jer se nismo uspjeli seller i ja dogovoriti međusobno. Eh sad ovaj dio njihovog vijećanja dugo traje -.-
2016 02 18
Neznam zasto je na Aliju to toliko komplicirano! Na ebayu kada mi nesto nebi stiglo probam se ljepo sa selerom dogovori. A kad nece otvorim case i problem rijesen najkasnije za 2 dana.. A ovi sta se javljaju da prevedes na hrvatski ocito ni ne koriste ali ili ebay inace im nebi trebao prevoditelj. Ja skim god da pricam o ovome pricam isto. Tako da draga dijeco nemojte biti neuki :D Sutnja je zlato.
2016 02 19
Zaboravila ti reci. Daj mi taj tracking number. Onaj njihov china post je jako kompliciran. Nisam ni ja skuzila na prvu, pa da ja probam
2016 02 19
1 2