Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Šala na moj račun

Evo da se i danas pohvalim :D Idem ujutro, u cik zore, na tržnicu po špinat za ručak. Šećem među bakicama, gledam, razgledavam, kila špinata 20kn. Reko puno mi je to. Odem u kaufland i bez imalo razmišljanja kupim pola kile za 15kn, ajde, to mi je za 2 puta. I tak sva ponosna idem doma kak sam nadmudrila bakice na placu, al mi nešto ne štima, nešto me kopka i kopka. I bacim si računicu, pola kile 15 kn, kila 30kn. Pa ok je to. Kad mi je nasred ceste došlo iz guzičice u glavu šta sam napravila, doslovno sam stala na cesti i opsovala na sav glas! Bravo, Sara, biznis stoljeća si napravila :") A rano mi je, šta ću...
2016 02 19
Hahah bravo Sara i dobro jutro ;) Aj da se i ja pohvalim.. Nedavno puca internet malo malo i pukne mi da zovem sluzbu za korisnike sa fixnog telefona da odmah vide i broj. Tako lijepo dobijem ih, objasnim problem i istovremeno gasim komp. Kaze on meni da povremeno treba resetirat modem i da bla bla mora bit ok, pa nek to probam..i dok on to govori ja gasim modem i iscupam iz struje da bi ono 100% upalilo..jel I tak.. drzim slusalicu i vicem mu "Halo halo jeste tu?! Evo napravila sam sve kako ste rekli, halo? Sto ne valja sad?" :P
2016 02 19
Točno si mogu zamislit ono "halo, jeste tu?!?!" i onaj zbunjeni pogled "šta jeee saaaad?" Tak smo moje cimerice i ja pred par godina imale trenutak...radimo projekt za faks i nestane struje. I mi onak, ha-ha, neka je, imamo laptope, nek pate ovi sa desktopima. Prođe 15ak sekundi likovanja i ruganja i samo dođe jedna:" ee, cuuureeee, pa net ne radi!" Reko, joj da, pa ruter je na struju.
2016 02 19
Hahaha :') To je ta viša tehnologija, razumijem vas :)
2016 02 19
1 2