Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li Vama odustaju od rezerviranog?

Da, stvarno, jučer... Valjda smo obadvije preosjetljive..
2016 02 21
i nisam ništa naručila, nego rezervirala, valjda je cijelom svijetu poznato da se od rezervacije može i odustati uz opravdani razlog! Ja ne vičem na vas, vičeti vi sa svojim caps lock!
2016 02 21
Nisam Vam davala nikave ocjene, napisala sam da to ne želim u prvom postu... Nigdje nisam spomenula Vaše ime...
2016 02 21
So what..odustala pa što,imala je opravdani razlog..ne treba raditi od buhe slona ;)
2016 02 21
A ništa...
2016 02 21
a svašta. i šta, curka odustala, nikom ništa. i da, svima nam se to događa.
2016 02 21
Ja sam dost toga prodala u tjedan dana, doduše rabljenog iz svog ormara i za mizeriju i ovo mi je bilo prvi put da netko odustane (ali da, nisu isti novci, pa vjerojatno zato) . Kao što sam već napisala, dobro da je žena javila da odustaje... Samo mi je sad žao što sam to opće objavila, kad se i ona naljutila, a nisam spomenula njeno ime ni nick.. A glupo mi je i brisati kad sam već napisala.. Može admin lock ili nek obriše, ne znam... Glupost, u pravu ste!
2016 02 21
Dobro je dok je javljeno da se odustaje, to je sasvim ok, svima nam se može dogoditi neki neplanirani izdatak. Nadam se da nećeš imati iskustva da ti se ljudi javljaju svako malo, rezerviraju i nikad ne jave ni 'o' o odustajanju.. to je tek gnjavaža, čekaš da ti se javi, odgovori, je li uplaćeno, je li odustala.. a s druge strane muk.
2016 02 21
1 2