Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

sportski grudnjak

Ja sam 85b i najskuplji i najbolji koji imam.je nike, 300kn Imam jedan iz hm- oko 150kn, nije dobar, preslab, eventalno ako imam neku majicu koja je dobro podstavljena pa moze proci I jedan iz lidl-a, 50ak kn, isto mi ne odgovara. Niti jedan nema zicu. Grudnjak mora biti od crvrsceg materijala da sve drzi na mjestu, materijal koji se brzo susi.
2016 02 27
Ne bi smio imati žicu. Ne drži 'uskoćom', nego posebnošću koroja i materijala . Ti sa žicom koji se prodaju kao 'sportski' to su samo stilski , kao odjeća koja se zove 'sportska elegancija' i te kerefeke.
2016 02 28
Iz Lidla su prije bili dobri, sada imaju neke druge bezveze. Ja imam vecinom H&M i meni su dobri za teretanu. Imam i Nike ali meni ne treba high support. Ako idete trcati onda da :) Ali ima ih vise vrsta, nije svaki za sve sportove.
2016 02 28
Istina..ja nosim 75 D i jos si nisam nasla grudnjak koji bi mi bio dobar ni u Lidlu ni H&m-u...bas moram traziti one sa sirokim naramenicama i cvrsceg materijala inace se to razleti na sve strane i ne izgleda lijepo...a pogotovo ne one topice...katastrofa...spljosti mi cice i onda se znojim ko blesava
2016 02 28
Ja sam 75C i najbolji su mi H&M-ovi. Imam jos 2 Nike grudnjaka no najugodnije se osjecam u h&movom :)
2016 02 28
okej cure moje, hvala puno svima, bas ste se potrudile i raspisale <3 prvo cu skociti do h&m-a jer su jeftiniji, a ako ne budu dobri, prebacit cu se na neke druge :)
2016 02 28
Mozes naci dobar u Lidlu Crivit marka kada bude tjedan sportske odjece, isto tako su dobri u Hmu
2016 02 28
Ja sam sebi također kupila u Lidlu i zadovoljna sam. Znaju često bit u ponudi, cijena oko 45 kn
2016 03 03
:o Jednom sam zaboravila sportski grudnjak ponijeti na trening (maratonka sam, radilo se o dužinskom treningu trčanja), pa mi je svoj posudila kolegica iz tima, koja je imala 2, a nosimo istu veličinu. bio je toliko 'dobar' da sam ga skinula prije polovice treninga, u grmu , te ostatak treninga odradila bez grudnjaka. Užas! Materijal u kojem se znojiš kao prasac, ništa ne hlapi, unutra se razvija temperatura od milijun stupnjeva a vlaga amazonska - gljivice od sreće trzaju nožicama :@ ! poslije sam tek saznala da je to Lidlov, Crivit grudnjak - sva im je sportska oprema od tih jezovitih i nesportskih materijala. Odmah do njega NY. ja ne znam cure, šta vi trenirate,, ali osim te kolegice iz tima (uzgred, dobila je taj grudnjak od frendice nesportašice i do tada ga nije ni isprobala), ja ne znam nikoga tko se iole ozbiljnije bavi nekom sportskom aktivnošću a da je njima zadovoljan :( . A voljela bih da je obrnuto, radije bih kupovala te jeftine, nego skupe, dakle - ne patim od predrasuda :s
2016 03 03
Ja idem u teretanu ali vise ga nosim jer mi zice od obicnog dnevnog grudnjaka uzasno smetaju i zuljaju. Meni se nekako podrazumjeva kad treniram da cu se okupati u znoju pa mi materijal nije faktor. Trenirala sam dugo boks i mogu ti reci da Nikeovi dry fit mi je katastrofa! Taj materijal se toliko usmrdi.. I to tokom treninga. Jer je valjda napravljen da se odmah osusi ali smrdi ko kuga a nedaj boze da se zadrzim 15 20 min nakon treninga a da ga ne skinem. Odmah mi 100 pristica izade po prsima :o A da ne spominjem kako su najakuplji. Mislim da u biti ako vam ne treba velika potpora kao za teretanu dobri su i pamucni iz H&Ma po 99kn :)
2016 03 03
A ne znam , ja se ne zadržavam poslije treninga u njemu, istuširam se odmah i obučem 'nesportski'. Otrčim cijeli polumaraton u tom najkovom draj fitu, cice suhe, a on vlažan s vanjske strane - zakon! I ne usmrdi mi se :/ . Nekako su ti draj fitovi i izmišljeni da budu takvi i da se ne patiš više što moraš. Tko će znati, čini se da različite kože različito reagiraju na iste materijale......
2016 03 03
Stvarno ni meni nije bilo jasno.. ali to se nebi samo desavalo ako ga odmah ne skinem nego stalno.. pogotovo sam imala jedan koliko god da go oprala stalno je neki cudan miris ispustao.. ne po znoju nego nekako kemijski
2016 03 03
:/
2016 03 04
strops.hr ;)
2016 03 30
1 2