Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Posljedica mobitela

Nikada nisam imala problema s vidom i kako je pocela era s i mobitelima sve češće mi je je u rukama kao i laptop radi posla i čini mi se da cu morati kod okukista po naočale jer sve češće primjećujem da slabo vidim .. Ostavljam se i krpica preko mobitela, samo preko laptopa 1 dnevno jer ovako pogledam "samo nakratko" previse puta na dan, da li je itko u zadnje vrijeme isto primjetio da losije vidi bas iz razloga zločudnog ekrana mobitela ili laptopa ?
2016 03 06
Ne.
2016 03 06
Ne,ali su me jako svrbile oči kad sam bila duže na laptopu..
2016 03 06
godine ti daju svoje... stari se, slabije se vidi ;)
2016 03 06
Jesam..svrbe oči poslije (ok,to rijetko),ali uhvatim se gdje širim oči da bi vidjela bolje i približavam tel. i ne pomaže previše.. Ali nije samo do krpica već i dr.stranica.
2016 03 06
Kako mi je rekla doktorica, Bill Gates je svojoj djeci dopuštao 45min dnevno da budu za kompom (zna čovjek kako to utječe), i ja sam svakodnevno zbog prirode faksa primorana buljiti satima u goleme ekrane, i da.. vid mi je znatno oslabio.. kad sam kod kuće, izbjegavam laptop maksimalno ;)
2016 03 06
Nabaviti zaštitne naočale.
2016 03 06
Definitivno da! Sad sam zadnja godina faksa, puno vremena provodim za laptopom i primijetila sam da me češće muče glavobolje, peku me i svrbe oči, smeta mi jaka svjetlost i dioptrija mi se pogoršala.
2016 03 06
Cijeli dan mi je bez prestanka mobitel u ruci, ako ne mob, onda sam na kompu, vrlo rijetko nisam i jedino što mi se zna desiti je da mi utrnu prsti od tipkanja :)
2016 03 06
Sad cu i dioptrijske trebat a kamoli zastitne hah :s ö
2016 03 07