Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

ORGANIZACIJA VJENČANJA - POMAŽITE CURE :)

Pozivnice izradujem slobodno se javi... iz Osijeka sam...
2016 04 24
"1. ne kužim ovo šta cure pišu da moraš sama postavljati popis gostiju. pa meni su to u sali napravili i svim mojim curama koje su se udale" Pa da, to ni meni nije jasno. To svaka sala radi. Naš popis sam ja sastavila i samo poslala e-mailom da se isprinta i stavi u salu. "2. dim, balončiće i light show ima apsolutno svaki bend (koji drži do sebe)" Pitanje je kakav. O dobrom/lošem light showu ovisi i kako će izgledati i fotke i video. Moja preporuka je definitivno Leon Lights (Leon produkcija). "3. ploca sto stoji na ulazu sa popisom stolova i imena gdje tko sjedi = također ima svaka sala koja drži do sebe" Tako je. U današnje vrijeme sve više sala uvodi te popise. Najčešće je na ulazu osoba koja provjerava imena i prezimena i upućuje goste do njihovog stola.
2016 06 12
ja znam dobrog fotografa..
2016 07 12
Eto da i ja podijelim svoje iskustvo: Zbog nedostatka vremena angažirali smo jednu manju agenciju za organizaciju evenata s kojima smo prije surađivali za domjenke firme! Prvenstveno kao i svaka djevojka veselila sam se tom danu pa sam sudjelovala u organizaciji maksimalno! Pozitivne stvari koje su meni osobno bile top top kod agencije osim sto stvarno pomognu u svemu:
2017 01 15
1. Odabrani suradnici koji su stvarno provjereni (znaci nije postojala mogucnost da me zezne bilo tko od njih kako sam vidjela da su dosta mladenaca koji sami organiziraju imali problema od nedolaska šminkerice ujutro, do nestanka struje ili promjene članova banda u zadnji čas i ostalo) Ja osobno sam odabrala svoju frizerku kod koje uvijek idem i baš taj dan se razboli i ujutro javi da ne može doći! Odmah su mi naši odličnog frizera koji je došao kod mene i odradio sve frizure još bolje nego smo zamišljali! Da mi je netko rekao da je to moguće da se dogodi ne biH vjerovala niti ikad pomislila. 2. Na dan vjenčanja bili su totalna podrška cijeli dan, savjetovali nas di bi se stvarno zeznuli da smo sami sve radili i bili s nama (to puno znači jer se možeš opustiti u miru s gostima i znaš da se i nešto dogodi oni to riješe u minuti da ljudi ne primjete) 3. Dan poslje vjenčanja odradili su sve da nas spremno dočeka za "povrate" kako mi to zovemo, kad smo se probudili sve je bilo sređeno i spremno + do jutra u nedjelju je bilo sve počišćeno rastavljeno kao da se ništa nije događalo večer prije 4. Dan nakon povrata mi smo otputovali na medeni mjesec, a oni su sve plaćali (catering, cvijeće i ostalo) znači nikakve brige nismo imali s tim Znači to su mi top 4 stvari koje su mi bile vrh oko svega! Nismo morali tjedan prije slagati ništa ni živcirati se hoće li sve biti dobro (kao što sam kod svoje kume), bili smo odmoreni i opušteni! Uz to bitna stvar, znam da se cijene bolesno kreću kad sam gledala malo poznatije agencije, nas je na kraju ispalo čak jeftinije s uračunatom provizijom ove agencije koja je stvarno minimalna za sav taj period,rad, trud i cjelokupnu uslugu nego da smo si sami dogovarali! Osigurali su nam popuste od vjenčanice do svega! Tako da osobno mogu preporučiti svima! =)
2017 01 15
Ako trebate rasvjetu za vjenčanja možete pogledati moju web stranicu i javiti se za detalje😃 https://www.glamur-light.com.hr // Svakako smo pristupačni te nam se slobodno javite.
2020 04 29
www.glamur-light.com.hr Provjerite glamuroznu rasvjetu za vjenčanja. Lp
2020 05 15
1 2