Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Autosjedalica

Drage krpičarke i mame, Gotovo su opremu za bebu i sebe kao trudnicu i mamu sam pokupovala second hand, a najviše tu. (živjele krpice! x-) x-) x-) ) Ali za autosjedalicu se dvoumim... da li bolje kupit novu? Ipak je to nešto za sigurnost. Ako mi netko proda haljinicu s rupicom, nikom ništa... ali ako sjedalica ispadne mačak u vreći, može koštati života. S time da ne znam ništa o njima i ne znam kako bih provjerila jel sjedalica valja ili je 'klimava'. Kako bi vi rješile to? Nova ili..? Pusa!
2016 03 20
E sad mozda govorim netočno, ali autosjedalica ima određen rok unutar kojeg je sigurna za korištenje. Neka me ispravi netko ako nije točno. Ako je tako onda definitivno treba nova
2016 03 20
Ako mislite imati jos djece- kupite novu. Racunajte da I grupa se 'vozi' pune 3god., sto je dosta. Ukoliko niste pri novcima kupite polovnu al renomiranog brenda-preporucujem Tobi od Maxi cosi, i dalje je najkvalitetnija. Nova dodje oko 1500kn, polovna oko 500. Ako kupujete preko njuskala pogledajte u najblizim zupanijama i navratite kod prodavaca da vidite u kakvom je stanju. Mi smo nedavno djetetu kupovali veci model, mislim da dosta ljudi neprikladno skladisti stvari po supama itd.... tako da obavezno provjerite. Neki baby ducani imaju kartice vjernosti pa daju popuste....ili uzmite na 100rata (sto smo mi ucinili buduci mislimo imati jos djece), i da...birajte neutralnu presvlaku (nasa je pink pa ako bude decko morat cemo ulaziti u novu preslaku). Mi smo za curku sve posudili, nasljedili ili kupili polovno. Jedina niva stvar je bila autosjedalica i to je dobila kao poklon za krstitke u dogovoru s kumom. Nadam se da sam pomigla, lp
2016 03 24