Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MalaGarava1991 žešći prevarant

Dragi moji što učiniti s ovom ženskom. Rekla je da je u pošti, a bila sam i ja. Ja sam paket poslala, a ona novac nije uplatila. Na face-u je rekla da bude kad stigne doma. Locirana je u Šestanovcu, a novac i dalje ne šalje. Ja sam samohrana majka kojoj 100kn puno znači. Mjesec i pol čekam novac. Vidim ima 6 negativnih. Da je bar imala prije suradnje samnom. Također je na crnoj listi. Definitivno šaljem prijavu! NailsForLady Nemoj svoje podatke zaboravit poslat 😃 2016 02 10 MalaGarava1991 Idem odmah uplatiti te se javim s podacima, budem ja jos tetu u posti pitala tocnu cijenu postarine, ne bih Vas zeljela zakinuti. 😗 2016 02 10 NailsForLady Kod mene posta radi do 17h ali do 12 moram poslati da bi odma krenulo 2016 02 10 NailsForLady Heh. Ma nema veze ne budem se obogatila za par kuna. Cijenim sto si postena 2016 02 10 NailsForLady Jesi tu 2016 02 10 MalaGarava1991 Postovana, tu sam. Postarina me izasla 11,5 kn. Pitala sam tetu. Moji podaci: KATARINA TROGRLIĆ, 21250, ŠESTANOVAC. Ulica TROGRLIĆI 8. 2016 02 10 NailsForLady Poslano 😃
2016 03 25
Trgrlicka. Istu foru svima prodaje. Svi posalju prije uplate. I nikad ju ne vide. Na crnoj listi je njeno ime..materino i sestrino koje uredno daje okolo. I dugo je na listi. A listu i forum niko ne cita. Doduse nju odavno i gugl izbacuje.
2016 03 25
Ne razumijem zašto općenito šaljete prije vidljive uplate....vidljive.. Već je zblokirana na nekoliko profila a bude ih još...
2016 03 25
> cipelitza: > Trgrlicka. Istu foru svima prodaje. Svi posalju prije uplate. I nikad ju ne vide. Na crnoj listi je njeno ime..materino i sestrino koje uredno daje okolo. I dugo je na listi. A listu i forum niko ne cita. Doduse nju odavno i gugl izbacuje. da, to je to nikad nisam citala. Ali sada itekako citam sve
2016 03 25
> MajaKraljik: > Ne razumijem zašto općenito šaljete prije vidljive uplate....vidljive.. > Već je zblokirana na nekoliko profila a bude ih još... Navodno je u pošti već bila :/
2016 03 25
Tri komada samo u zadnja dva dana. Ima ih ko salate. A niko da prijavu podnese. Ima dosje u murji i ne treba joj jos jedna prijava. No...
2016 03 25
kako navodno? vjerovali ste joj ako je rekla da odmah ide na poštu? ste na to mislili?
2016 03 25
> NailsForLady: > > MajaKraljik: > > Ne razumijem zašto općenito šaljete prije vidljive uplate....vidljive.. > > Već je zblokirana na nekoliko profila a bude ih još... > Navodno je u pošti već bila :/ Nema niceg navodnog kod nje. Ta ne zna di se posta nalazi osim kad ide dic paket poslan bez uplate ikakve.
2016 03 25
bila Trogrlicka u pitanju ili neka deseta (osim tebe i ostalih s kojima sam vise puta imala suradnje) ako mi nema slikovne neke potvrde ili dok ne vidim stanje racuna-ne saljem....i to je to
2016 03 25
> cipelitza: > Tri komada samo u zadnja dva dana. Ima ih ko salate. A niko da prijavu podnese. Ima dosje u murji i ne treba joj jos jedna prijava. No... Dobit će još jednu
2016 03 25
> NailsForLady: > > cipelitza: > > Tri komada samo u zadnja dva dana. Ima ih ko salate. A niko da prijavu podnese. Ima dosje u murji i ne treba joj jos jedna prijava. No... > Dobit će još jednu Mislis prvu. Buduci da nijedna u moru pokradenih nije ni nazvala murju ni otisla podnijet prijavu. Nultom odmilja nazivamo situaciju di je caletu opeglala karticu tako da je prva sljedeca problem..al dok se neko sjeti..proso voz
2016 03 25
> MajaKraljik: > kako navodno? > vjerovali ste joj ako je rekla da odmah ide na poštu? > ste na to mislili? ja sam došla do pošte i poslala joj poruku, ako reko ne odgovori ja ne šaljem. Kad ona piše evo kao pt je izašla 11.50kn. Pitala je koliko je pt da toliko doda na iznos artikla. Eto piše gore kopirala sam. I ja uđem u pošu pošaljem i napišem da je poslano. I to i bi novca nigdje, nađem ju na facebook-u i kao nije doma, kad se vrati uplatit će nebi prevarila samohranu majku jer i sama njena mama je takva.
2016 03 25
> cipelitza: > > NailsForLady: > > > cipelitza: > > > Tri komada samo u zadnja dva dana. Ima ih ko salate. A niko da prijavu podnese. Ima dosje u murji i ne treba joj jos jedna prijava. No... > > Dobit će još jednu > Mislis prvu. Buduci da nijedna u moru pokradenih nije ni nazvala murju ni otisla podnijet prijavu. Ja hoću. napisala samjoj na face ako sutra do 13h mi ne slika uplatnicu prijavit ću je i to i mislim.
2016 03 25
> NailsForLady: > > MajaKraljik: > > kako navodno? > > vjerovali ste joj ako je rekla da odmah ide na poštu? > > ste na to mislili? > ja sam došla do pošte i poslala joj poruku, ako reko ne odgovori ja ne šaljem. Kad ona piše evo kao pt je izašla 11.50kn. Pitala je koliko je pt da toliko doda na iznos artikla. Eto piše gore kopirala sam. I ja uđem u pošu pošaljem i napišem da je poslano. I to i bi novca nigdje, nađem ju na facebook-u i kao nije doma, kad se vrati uplatit će nebi prevarila samohranu majku jer i sama njena mama je takva. Jel ti vjerujes svojim ocima il tamo nekome sta ti prica? Kakva samohrana mater kakvi bakaraci .. pa tu se bolest i smrt koristi ko adut kad se zica po inboksima. Koja njena mama? Ona cije ime koristi kad krade? Zena njenog oca kojeg je takodjer okrala? Nazdravlje. Njoj je uvijek tudja krpa il slapa il parfem hitna stvar. I nikad nije poslala dokaz o uplati. Kamoli da se neka od okradenih sjetila vjerovat svom stanju na rn. Il cekala postara da donese pare. Kako god.
2016 03 25
ozbiljno??? Božeee....ta frikuša je fakat bolesna....jako bolesna..
2016 03 25
1 2 3 4 5 ... 8