Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je neka opasna psihička bolest zavladala dok sam spavala?!

....moram priznati da mi je i ovo mrak. inače idu zapakirane dvije različite u kompletu, ali hallo, ma i da nije korištena, pa ljudi dragi, nešto bacite i u smeće, pa ne mora sve na krpice :@
2016 04 08
OMG! Vidim da će na tulumu pod kamenom biti zanimljivih tema x-) Ko-ko-ko-kodak! A i pilići završavaju u kategoriji na k... mislim, ako je dovoljno brzo ne prodaju - postat će kokoši!
2016 04 08
.....sve na kraju ode u K.....kućicu :')
2016 04 08
....ili u kuhinju, ili u kuhanje, možda i u kotao.....
2016 04 08
> gitadevi: > Radila sam dugo u noć , pa sam se počastila duljim spavanjem. Sva su djeca potjerana u vrtić/školu/faks/pm prije nego sam se probudila (Bože blagoslovi mog muža), psi su nahranjeni, kavica skuhana.......Natočim si, sjednem i u blaženom miru i neznaanju krenem listati Krpice....Može li bolje? Ništa ne moram, nikud ne moram, mogu tu sjediti kao beskorisni tromb i pustiti da me listanje ugodno zatupljuje... > WEEEEEEEEEEEEEEEE :o :o :o ! > Oglas 'Spužvica za kupanje'. Kaže: Korištena par puta. :o :o :o ! Kaže:30 kn :o :o :o ! > Jesam li se ja probudila u istom svemiru u kojem sam zaspala ili....? :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 04 08
> blanka2: > ....moram priznati da mi je i ovo mrak. inače idu zapakirane dvije različite u kompletu, ali hallo, ma i da nije korištena, pa ljudi dragi, nešto bacite i u smeće, pa ne mora sve na krpice :@ genijalnost :') x-) :') ,:)
2016 04 08
mirna jesmo li skužile na kraju onaj mjus? gnjus? ako nije, vraćam se pod kamen dok me netko ne uputi :D
2016 04 08
i dalje nemam pojma, ali eto, saznale smo da novi mjus košta sto eura a nošeni sto kuna.
2016 04 08
Koliko sam ja upucena MJUS je marka obuce i torbe proizvode.Vidila sam to kod nas u Osijeku u Mass trgovini.Eto ako se o tome radi.
2016 04 08
> veca031: > Koliko sam ja upucena MJUS je marka obuce i torbe proizvode.Vidila sam to kod nas u Osijeku u Mass trgovini.Eto ako se o tome radi. mirna, draga, možemo izaći ispod kamena! :') zahvaljujem....
2016 04 08
haaaaaaleluja
2016 04 08
oh joy!
2016 04 09
Spužvica je netragom nestala. Da li je našla udomitelja , ili je prodavateljica našla obraz, ili su u šumi mhhhmm :s ? Ponovimo: Haaaaalelujaaaaaa! Oh joy!
2016 04 09
1 2 3 4 5