Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je neka opasna psihička bolest zavladala dok sam spavala?!

ne bi me iznenadilo da netko oglasi i prodaju korištenog toalet papira
2016 04 07
Je l' da? A ima i dalje! Kaže: 'Domaći pilići' :o :o :o Jedna cijena za žive, druga za netom poklane, iznutrice gratis. Između redova čitam: Koljem po kućama :s
2016 04 07
> cipelitza: > > RocknRoll: > > Bome sam ja neki dan naišla na četkicu za zube - "korištena samo jednom" ,:) > to me sjeti na aukcije od pred par godina. deset onih puthih mini pasti za zube coek izbidao. da bi mu stiglo samo 7, od toga jedna polupotrosena. pita on prodavacicu sta je ovo, a ona glatko odgovori da su se potrosile u medjuvremenu (vremenu izmedju oglasavanja i njegovog izbidavanja). i tak. ostavio je malo ljutu povratnu. no way ahhahahahha,nikada mi nije bilo jasno kako netko moze prodavati testere,pa hellou dobili ste ih besplatno,u ljekarnama gdje svatko od nas moze doci i zamoliti za testere i preko neta ih mozes dobiti,pa zasto ih prodaju,zastoooo?
2016 04 07
> mirnaz: > > NadaMihaljevic: > > ja se još uvijek pitam koji je to vrag "mjus tenisice"??? > > Tko da, mirnaz, molim lijepo, ako je ostalo još malo mjesta pod kamenom - i ja ću upuzati tamo :o > napravit ćemo tulum. u startasicama za 70 kuna, novim i nenošenim. eto i mene na tulum pod kamenom :')
2016 04 07
> veca031: > > cipelitza: > > > RocknRoll: > > > Bome sam ja neki dan naišla na četkicu za zube - "korištena samo jednom" ,:) > > to me sjeti na aukcije od pred par godina. deset onih puthih mini pasti za zube coek izbidao. da bi mu stiglo samo 7, od toga jedna polupotrosena. pita on prodavacicu sta je ovo, a ona glatko odgovori da su se potrosile u medjuvremenu (vremenu izmedju oglasavanja i njegovog izbidavanja). i tak. ostavio je malo ljutu povratnu. > no way ahhahahahha,nikada mi nije bilo jasno kako netko moze prodavati testere,pa hellou dobili ste ih besplatno,u ljekarnama gdje svatko od nas moze doci i zamoliti za testere i preko neta ih mozes dobiti,pa zasto ih prodaju,zastoooo? O da. Valjda se pocastila kod zubara. On naplatio i rekao ponudite se, a carica istresla celu zdjelu u torbak. Nema se. Stislo. A jedna s vichy testerima ne odustaje. Adminka joj skida oglas, ona ga dize nazad. ocekujmo zaaastooosaaamblokiiiraaanaaaa temu.
2016 04 07
Ne kuzim kak im nije neugodno to prodavat,naletila sam jednom na takav oglas...lot testera 30 kuna....wtf? eo ja ih poklanjam besplatno,toliko sam se zatrpala da ne znam kad cu ih potrositi :D
2016 04 07
....kod jedne sam čak naišla na cijeli set tanjura, beštek, kutija za beštek, prijenosno kuhalo i tak.....
2016 04 07
Taj set tanjura i beštek treba spojiti s ovom s domaćim pilićima.
2016 04 07
možda je to ista! :D skinulo joj beštek pa stavila piliće, kolje po kućama pa da se zna ako joj opet skinu oglas ;)
2016 04 07
ili da mi onaj tulum pod kamenom prebacimo kod ove sa beštekom i pilićima, možda se javi i koja sa cugom i orasima :')
2016 04 07
> blanka2: > ....kod jedne sam čak naišla na cijeli set tanjura, beštek, kutija za beštek, prijenosno kuhalo i tak..... Di, di? Daj link, trebaju mi nove žlice i tanjuri :D
2016 04 07
Našla sam 'Kuhalo za jaja' i ne bi me čudi da je ta prodavačica u sprezi s onom s kokošinjcem
2016 04 07
Gita moja, aj se ti probudi, ovaj san ti postaje sve luđi :') :') :')
2016 04 07
> gitadevi: > Našla sam 'Kuhalo za jaja' i ne bi me čudi da je ta prodavačica u sprezi s onom s kokošinjcem zakon x-) krpice, kokošinjac, a u k...., sve je na k....jel samo ja vidim poveznicu, hihihi :')
2016 04 07
A ne znam, pilići su na P :')
2016 04 07