Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je neka opasna psihička bolest zavladala dok sam spavala?!

> cipelitza: > lako za nozice, njih tek ne kupujemo. al te tenisice su ubacene na 90 u vesmasinu. toe taj used look dobiven ili drot kefom po kapici jedne od dvije tenesice ili se vesmasina bas junacki razbacala na satu trbusnog plesa. :-) :-) :-) :-) Mene ništa više ne iznenađuje:-)
2016 04 07
ajme, koja sam ja seljačina, nemam pojma koji je to pojam "mjus tenisice", mislila da se netko za*ebava. idem upuzat po kamen.
2016 04 07
ja se još uvijek pitam koji je to vrag "mjus tenisice"??? Tko da, mirnaz, molim lijepo, ako je ostalo još malo mjesta pod kamenom - i ja ću upuzati tamo :o
2016 04 07
> NadaMihaljevic: > ja se još uvijek pitam koji je to vrag "mjus tenisice"??? > Tko da, mirnaz, molim lijepo, ako je ostalo još malo mjesta pod kamenom - i ja ću upuzati tamo :o napravit ćemo tulum. u startasicama za 70 kuna, novim i nenošenim.
2016 04 07
> mirnaz: > ajme, koja sam ja seljačina, nemam pojma koji je to pojam "mjus tenisice", mislila da se netko za*ebava. idem upuzat po kamen. jos ako ne svladas koe philipp plein dok se ne vidimo, razmislit cu o nekim stvarima. :D
2016 04 07
> cipelitza: > > mirnaz: > > ajme, koja sam ja seljačina, nemam pojma koji je to pojam "mjus tenisice", mislila da se netko za*ebava. idem upuzat po kamen. > jos ako ne svladas koe philipp plein dok se ne vidimo, razmislit cu o nekim stvarima. :D bome, i ja bi. baš sam seljo. nego, Beertija je otvorila terasu.
2016 04 07
> Brigita23: > Mozda neki misle da su njihove mrtve stanice predragocjene da bi se tek tako prodale :') x-) x-) x-)
2016 04 07
Tenisice s DNK uzorkom x-)
2016 04 07
> mirnaz: > > cipelitza: > > > mirnaz: > > > ajme, koja sam ja seljačina, nemam pojma koji je to pojam "mjus tenisice", mislila da se netko za*ebava. idem upuzat po kamen. > > jos ako ne svladas koe philipp plein dok se ne vidimo, razmislit cu o nekim stvarima. :D > bome, i ja bi. baš sam seljo. nego, Beertija je otvorila terasu. amaterko. privij mi se na groodi, da ti vidike otvorim za nove spoznaje <3
2016 04 07
Uvijek propistim fun. #hrsk
2016 04 07
haha blazen taj tvoj muz :D
2016 04 07
Bome sam ja neki dan naišla na četkicu za zube - "korištena samo jednom" ,:)
2016 04 07
> RocknRoll: > Bome sam ja neki dan naišla na četkicu za zube - "korištena samo jednom" ,:) to me sjeti na aukcije od pred par godina. deset onih puthih mini pasti za zube coek izbidao. da bi mu stiglo samo 7, od toga jedna polupotrosena. pita on prodavacicu sta je ovo, a ona glatko odgovori da su se potrosile u medjuvremenu (vremenu izmedju oglasavanja i njegovog izbidavanja). i tak. ostavio je malo ljutu povratnu.
2016 04 07
Molim vas da mi javite kad spužvica korištena par puta bude prodana, da sretnom kupcu odmah proslijedim i recepturu protiv možebitnih šampinjona i drugih gljiva. U tenisicama nošenim 6 mjeseci kontinuirano radije uspijevaju tartufi, barem po vonju sudeći. Je l' mjus, il' gnjus, pitanje je sad?
2016 04 07
Zanimljivo stanje u kojem nisam sigurna jesam li u pravom svemiru i aktualnom vremenu se nastavlja... Pa kaže: 'Ogrlica drvena' 450 kn :s :o
2016 04 07