Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moze zamjena? MOZEEEEEE

da malo pariram prethodnoj temi. meni su zamjene ok radije cu mijenjat neku stvar koju necu nosit za neku koju ocu neg da mi na krpama stoj prek godinu dana
2016 04 08
pa to. sta te kosta pogledat. mozda nadjes nes sto si trazila 100g a i kolko je tesko napisat ne hvala
2016 04 08
ovim putem se zahvaljujem curama koje su mi ogovorile na upit sa da i sa ne
2016 04 08
Meni je fascinantno kad napišu ''zamjena samo za omiljene'', a onda te pitaju za nešto žnj :D Zamjene su tu da obje strane jeftinijim putem dobiju što žele i po meni je to skroz ok. Dakle MIJENJAM :D
2016 04 08
ja mislim da sam JA u o meni poprilicno dobro objasnila moj stav :P
2016 04 08
Znači smijem ti nudit štikle iz MAXI NOVE za 30kn? Dobro, eto 50kn? Hhahahha :D Carica
2016 04 08
Vidiš da cura platila 200kn :) Snizila ih je full :D
2016 04 08
snizila skoro ko ducan, ipak treba gorivo naplatit
2016 04 08
Većinom se zamjenom može dobiti super stvar ,ako se nađe nešto, a i rješiš se svoje robe hahah :D
2016 04 08
Saro, to i mene muči. Reci fino šta hoćeš, može, ne može, hvala, doviđenja. Komplikacije bespotrebne. A ne ja 'vamo gledam te omiljene, kontam koji k...si oduzimam vrijeme, ho'š ne'š ae ćao, zdr'ao. :)
2016 04 08
Ma to odustajem iste sekunde, ne da mi se za*ebavat s time. "ili slično"...gle, to šta je meni slično nije nužno i tebi slično. pa nek mi sad tu važemo, razmišljamo i premišljamo...Pa onda dobiješ onaj uvrijeđeni odgovor "ne!" ili "napisala sam zamjene za omiljene". ne napisala si "i slično", ne seri. Sad sam se malo uzrujala, opet će mi temperatura narast :D
2016 04 08
Hhahahah, trodone ili bensedine u grlo, lezi, odmaraj :)
2016 04 08
> AndreaKod: > da malo pariram prethodnoj temi. > meni su zamjene ok > radije cu mijenjat neku stvar koju necu nosit za neku koju ocu neg da mi na krpama stoj prek godinu dana potpisujem u potpunosti. a zbog tih nabijanja cijena za rabljene stvari ja naknadno upisivala "cijene za zamjene", jer mi se u početku događalo da za nečiju tuđu stvar dam nekoliko svojih, i onda još dobijem štracu.
2016 04 08
ja nezz.. mnogima ovdje fali kulture.. ja uvijek u svakoj poruci kulturno pozdravim..stavim smajl ... i pitam sto zelim.. cak me i srce boli kad odbijem zamjenu.. ali jednostavno nenadem sto mi treba/u sto stanem :/ svaka cast onima koje barem odgovore na upit.. vec sam i ja izgubila toleranciju.. kako mi tko nastupi tako i ja odgovorim.. ponekad kao da moram cupati rijeci... ahhhhh
2016 04 08
Imala sam i ja par upita za zamjene od kad sam tu, ali uvijek lijepo odgovorim, npr. "žao mi je, ali nisam našla ništa što bi mi odgovaralo". Tako mi piše i u "o meni", nisam baš za zamjene al ću rado pogledati šta drugi imaju u ponudi :)
2016 04 08
1 2 3