Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moze zamjena? MOZEEEEEE

Obožavam zamjene! Stvari s profila mi ne trebaju a u zamjenama su stvari uglavnom bolje od onih koje sam kupila. Možda sam samo imala sreće:)
2016 04 08
eto bas meni u opisu stoji to da mjenjam za omiljene, i slicno, a meni su moje omiljene taaako lijeeepee da bi ih gledala svaki cas da mogu 8-) kome smeta neka zaobide ko smrdljivi kontejner :") ali ionako cure salju svakakve upite tako da sta god da se napise ne vrijedi
2016 04 08
a prije dok mi nije pisalo nista u "o meni" , isto mi je bilo, sad neka se nagledaju mojih omiljenih :D
2016 04 08
moze zamjene kod mene :D
2016 04 08
u potpunosti se slazem s tvojim stavom .. zasto ne , dobro meni dobro drugoj strani ;)
2016 04 08
Ja sam neko vrijeme bila za zamjene , ali nazalost nikako naci stvari koje trazim :/
2016 04 08
"Kak je i normalno :') "
2016 04 09
Hej, ja sam dugo mijenjala full, pa nisam bila na Krpicama nekoliko mjeseci, i sad sam se vratila kao pordavač. Ne znam, nekako su mi iskustva sa zamjenom uglavnom bila OK. Tu i tamo sam se oduševila :) Inače volim zamjene, nemam ništa protiv... Ali da su logične, haha :) i da se cure ne ljute ako ne nađem ništa kod njih!
2016 04 09
Upravo zato u opisu "o meni" nisam nista stavila...jer na upite o zamjeni uvijek odgovorim da ili ne hvala...ako je ne hvala onda najcesce ponudim nizu cijenu ili slanje ukljuceno... Uvijek ali bas uvijek pogledam sto cure imaju na profilu.. A cesto i sama ponudim zamjenu..na pristojne odgovore ponudim kupnju..a na sve ove koje ne odgovore zaboravim...ne bih kupila da mi je ne znam sto drago...ako nisi u stanju odgovorit na pristojan upit nemamo sto suradivati...
2016 04 09
ova sa štiklama iz maxinove vam je korisnica DunjaNijeBitno... koja je blokirana sa tog korisničkog imena.
2016 04 09
> SaraKedavra: > Ma to odustajem iste sekunde, ne da mi se za*ebavat s time. "ili slično"...gle, to šta je meni slično nije nužno i tebi slično. > pa nek mi sad tu važemo, razmišljamo i premišljamo...Pa onda dobiješ onaj uvrijeđeni odgovor "ne!" ili "napisala sam zamjene za omiljene". ne napisala si "i slično", ne seri. > Sad sam se malo uzrujala, opet će mi temperatura narast :D :') :') :')
2016 04 29
Aj, može :) Dobro jutro. Također, danas sam super raspoložena pa mi je cijeli vikend sve po 30 kuna (osim adidaski, a za njih se da neki deal napraviti :) )
2016 04 29
Ja se uvijek veselim upitima o zamjeni, i ako ne nađem ništa za sebe (ili za mamu) kod krpičarke, uvijek lijepo odgovorim da nisam našla ništa :)
2016 04 30
Moze zamjena :)
2016 05 04
Ma mozeee
2016 05 04