Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Isprika korisnici MARIJA87 :-(

Ispričavam se i ovdje što sam stvorila gužvu i optužila krivu osobu. Radi se o sakou i o dogovoru koji je tek u tijeku, a ovo za kabanice je druga korisnica. Zbog gužve oko paralelnih poruka na više strana krivu sam korisnicu optužila. Ispravila sam negativnu, a i ovdje se javno ispričavam. Jako mi je žao. :-(((
2016 04 11
sve5, može samo da povratnu koju si mi ostavila izbrišeš skroz? znači, klik na ikonu sa kantom za smeće? znam da piše u editiranoj povratnoj da se ispričavaš i sve što je lijepo, ali na prvi pogled opet piše da mi je ostavljena negativna, a planiram idući tjedan staviti još obleke na prodaju pa ružno izgleda curama koje prvi put dođu na profil i ne pogledaju što zapravo piše.
2016 04 11
Da.....jos uvijek stoji negativna..
2016 04 11
A negativna onoj s kabanicama? :)
2016 04 11
Čovjek želi biti fer i pomoći jer je "hitno, hitno" - ovaj dio mi je najbolji u negativnoj. Znači, mi koji ne šajemo prije vidljive uplate nismo fer? :/ NE SLATI PRIJE VIDLJIVE UPLATE, JER NE POSTOJI HITNO ZA KRPE! Korisnica koja je tu gotovo od početaka krpica .. za ne povjerovati.
2016 04 11
I obriši obje teme - i prvu u kojoj krivu osobu optužuješ (jer si, opet, brzopleta i ne čitaš s razumijevanjem) kao i drugu s isprikom. Takve stvari se ni ne moraju po forumu razvlačiti već u inboxu i pisanjem zasluženih negativnih/neutralnih/pozitivnih povratnih informacija.
2016 04 11
:D E svašta
2016 04 11
:') :') :') Od teme do reakcije Daisy sve je :')
2016 04 11
Lijepo je da se trudi ispraviti. Neke bi samo obrisale temu ko pizde i sutjele xD XD. Ova se javno ispričala što je ajde ok
2016 04 11
došla, vidla i bježim ,:)
2016 04 11
Neboderka uze mi rijeci iz usta hehe
2016 04 11