Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Otvaraju li djelatnice u posti pakete??

> mirnaz: > > anamajic14: > > gdje bi poštar došao kad bi svima zvonio na vrata,pored svih pisama,računa,paketa,ebaya mora nositi i letke dm a,konzuma,kozma,pa izvatke iz banaka,poreze,ovrhe,pa reklame,pa penzije,socijale,raznorazne pomoći...sve to mora nositi na leđima,tako da ih potpuno razumjem a naravno da ih fali kao i u svim branšama > eto, ja ga ne razumijem. nikako mi ne prolazi "imam puno posla" kao izgovor za "ne radim svoj posao". i ja radim prekovremeno, i u ne-idealnim uvjetima, pa ipak radim najbolje što mogu. meni se prije čini da su oni zaštićeni ko lički medvjedi, pa mogu raditi šta hoće. naš poštar stalno onaj motorčić vozi pijan, ostavlja pošiljke na krivim adresama, ne zvoni, pisma dolaze blatnjava, bezobrazan je ko šlapa, svađa se sa svima itd. a i ni imaju podmladak, btw. kad ga je mlađi poštar mjenjao za vrijeme njegovog bolovanja, sve je bilo super, paketi stizali, zvonilo se na vrata, čak se popeo preko ograde da bi nepokretnom susjedu dao penziju. dakle, može se. sve drugo su samo izgovori. ha uvijek ćemo uspoređivati sebe sa drugima,kako je i nama teško i kako smo mi savjesni...ja recimo imam nekoga tko mi je blizak i tko je poštar i tko ima 130 posto ocjenu učinkovitosti umjesto 90 što je normalno,taj netko ima 2000 krajnjih korisnika a normalno je 900 kao što većina poštara i radi za isto novaca kao i onaj koji ima 900korisnika(žalio se i ništa) tako da nemojmo generalizirati i osuđivati na prvu ruku,nisu svi isti,naravno da ga ne osuđujem ako se baš svaki put ne popne veseo na 5kat i preda paketić,pa i ja sam ponekad na svom poslu manje učinkovita i nadrndana i nisam marija terezija
2016 04 13
a zašto ne bi? ja recimo sebe nikad ne bih uspoređivala s nikakvim majkama terezijama, nti su mi iste pojam poslovne etičnosti. fućka mi se je li on "nadrndan" , kao što se i mojima na poslu živo fućka jesam li ja "nadrdana". svejedno se očekuje da svoj posao odradim kako treba. i to očekujem i od doktora, poštara, lekara, apotekara.....kad se o posu radi, svoju "nadrndanost" objesi mačku o rep i ostavi za slobodno vrijeme. , btw, totalno je bilo očekivano "moj netko je poštar" :")
2016 04 13
> mirnaz: > a zašto ne bi? ja recimo sebe nikad ne bih uspoređivala s nikakvim majkama terezijama, nti su mi iste pojam poslovne etičnosti. fućka mi se je li on "nadrndan" , kao što se i mojima na poslu živo fućka jesam li ja "nadrdana". svejedno se očekuje da svoj posao odradim kako treba. i to očekujem i od doktora, poštara, lekara, apotekara.....kad se o posu radi, svoju "nadrndanost" objesi mačku o rep i ostavi za slobodno vrijeme. , btw, totalno je bilo očekivano "moj netko je poštar" :") blago vama kad ste svaki dan na poslu besprijekorni...skidam kapu,ja zaista nisam baš baš svaki dan...300dana u godini,ponek mi se dogodi da nisam učinkovita ..nažalost..
2016 04 13
Ja sam osudena na postu jer zivim u malom gradicu i nemam tiska, nazalost. Vec drugi puta mi nije dosla posiljka koja je poslana obicnom postom. I jednom sam platila postarinu oko 70 kn, stoga pocinjem izbjegavati postu, maltretiram seku da mi salje tiskom kad stigne :/
2016 04 13
Do sada nisam imala loša iskustva sa poštom, jedino što mogu prigovoriti da sam poslala jedan paket u Bjelovar (ne na kraj svijeta) i do Bjelovara je išao obično prioritetno deset dana, pa da ne povjeruješ
2016 04 13
1 2