Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova cura :)

Pozdrav! Nešto bih pitala, ja sam iz SLO i imamo tu isto takvo stran kao i vi, a tu sam se prijavila jer imate puno puno lijepih stvari. Zanima me da li imate kakvo iskustvo da ste slala paket u SLO? Ne znam dali je kakva cura iz SLO tu i da je ovo željela. [:smijesi] Lijepi pozdrav, I
2013 04 04
bilijar, puno hvala. :) Možda...vidjet ću. [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 04 04
ja nemam, ali dobro došla.... [:smijesi] uvijek se mora početi...
2013 04 04
Zanima me zbog poštarine, da li se isplati. :) Ja nisam nikada ništa slala u HR.
2013 04 04
Mislim da ti se to ne isplati.. [:sokiran]
2013 04 04
Malo bi bilo zeznuto uplačivanje na račun. Barem je meni bilo tako sa curom iz bosne :S Nisam joj mogla uplatiti jer nema te banke kod nas heh, pa smo onda napravili primopredaju :) ipak Bosna nije tako daleko od Osijeka :)
2013 04 04
pogledajte na stranici nase poste, posta.hr mislim da vam tamo sve pise,a ja vam mogu pitati brata radi u posti pa sve zna !
2013 04 04
znale su neke cure više o tome. mislim da je bilo izvedivo i da su surađivale ali ne sjećam se detalja...
2013 04 04
Dobro ti ide hrvatski. [:smije]
2013 04 04
Ima par cura Slovenki možda ti se javi koja ako je trgovala pa da ti kaže kako to ide [:smijesi] Dobro nam došla! [:smijesi]
2013 04 04
indica, ne znam ili je dobro a trudim se. :) moj rad obuhvaća znanje HR tako, da... [:smijesi] [:zaljubljen] Provjerila sam na stranici posta HR i tamo je računica za poštarino i pokazuje da nije tako velika. A znam da sve sigurno ne bi slale u SLO - više rizika.
2013 04 04
Iness pisala sam ti u ibox
2013 04 04