Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čitaju li korisnice opise profila?

> tanja14zg: > Meni trza oko čim vidim da netko trola. :D Temu sam otvorila da bih čula mišljenje drugih korisnica (i korisnika, ako se koji ovdje nađe), a ne da bih se žalila na nuđenje zamjena. Neizbježno je da će se određene teme ponavljati, uopće ne vidim ikakav razlog za trolanjem od strane korisnica koje su dulje ovdje sem onog da bi potvrdile svoj, oh, tako teško stečeni status i međusobno si gladile...perjanice. x-) Pa ako si otvorila temu, mozes i ocekivati slobodu misljenja u odgovorima. Sto bi se svi trebali sloziti s tobom da ti je tema originalna? A meni se iz tvoje prve recenice bas cini da se "zalis" na cesto predlozene zamjene jer ne citaju tvoj opis. Lagano, subota je. :")
2016 06 18
> Manuelakosmk: > Puno njih ne cita ni opis odjece za koji mi se jave a kamoli opis profila... :( Slažem se... koma
2016 06 18
> Shoppingholic2: > > tanja14zg: > > Meni trza oko čim vidim da netko trola. :D Temu sam otvorila da bih čula mišljenje drugih korisnica (i korisnika, ako se koji ovdje nađe), a ne da bih se žalila na nuđenje zamjena. Neizbježno je da će se određene teme ponavljati, uopće ne vidim ikakav razlog za trolanjem od strane korisnica koje su dulje ovdje sem onog da bi potvrdile svoj, oh, tako teško stečeni status i međusobno si gladile...perjanice. x-) > Pa ako si otvorila temu, mozes i ocekivati slobodu misljenja u odgovorima. Sto bi se svi trebali sloziti s tobom da ti je tema originalna? A meni se iz tvoje prve recenice bas cini da se "zalis" na cesto predlozene zamjene jer ne citaju tvoj opis. Lagano, subota je. :") Pa žalim se na nešto što je u opisu, a one ga ne čitaju. Ako je u upisu da nisam za zamjene, onda je u tome stvar, a ne u tome da se žalim na zamjene _per se_. Razumiješ? Sloboda mišljenja je jedno, a cure koje jedva čekaju da se pojavi ista tema kako bi mogle circle-jerkat na njoj je nešto sasvim drugo. Ne kažem da si ti jedna od tih, al svakako ih na ovom forumu ima...dosta. I to vidim čak i ja koja sam tek u zadnje vrijeme malo aktivnija ovdje jer tek u zadnje vrijeme pokušavam prodati više stvari (što je, mislim, u cilju većini cura ovdje).
2016 06 18
:') :') :') :-P kad nema argumenata, pada se na trivijalna vrijeđanja. good 4 U. and your perjanica :-*
2016 06 18
Iskreno ću ti reći- 90% korisnica se nasmije kad vidi ovo "selim", ja prva. Nitko to ne vjeruje, bez obzira seliš li se stvarno ili ne. Da netko izvana gleda krpice i sve te selidbe i "selidbe", čovjek bi pomislio da je ovo stranica nomada :D Omnia mea mecum porto.
2016 06 18
> mirnaz: > :') :') :') > :-P > kad nema argumenata, pada se na trivijalna vrijeđanja. > good 4 U. and your perjanica :-* Kakvih argumenata? Pa ti si ta koja je došla trolati i na sasvim suvisao post si napisala točno...ništa. Ajde, živila ti meni. > SaraKedavra: > Iskreno ću ti reći- 90% korisnica se nasmije kad vidi ovo "selim", ja prva. Nitko to ne vjeruje, bez obzira seliš li se stvarno ili ne. Da netko izvana gleda krpice i sve te selidbe i "selidbe", čovjek bi pomislio da je ovo stranica nomada :D Omnia mea mecum porto. Malo je čudnjikavo da u doba kad su mediji preplavljeni statistikama o velikoj seobi iz Hr, netko misli da nešto takvo nije moguće. Ne znam kako bi se ljudi trebali riješiti robe koja je dobra, a ne žele je, ili ne mogu, nositi sa sobom? Trebam presliku avionske karte staviti kao banner? :D :D :D U osam mjeseci što sam ovdje nisam kliknula niti na jedan profil kojem je u opisu pisalo 'selim'. A eto, ja fakat selim i selim u drugu državu i naravno da ću pokušati prodati što više stvari kako bih imala u novoj državi što više love. Euri baš ne padaju s neba. :D Frendica je nedavno odselila u Njemačku i u nekoliko mjeseci prije selidbe prodala je skoro cijeli ormar odjeće, što preko krpica, što preko oglasnika i fejsa. To je tako iznenađujuće, da se ljudi snalaze kako znaju i umiju? Meni je najbolje kad u opisu vidim 'ovdje sam iz zabave'. Ma lol, ona iz zabave je tu i toliko je iznad svih nas koje pokušavaju nešto prodati i kupiti po niskim cijenama. x-)
2016 06 18
Ja sam se fokusirala na prvu recenicu tvog posta, nisam ni citala ostale komentare prije mog odgovora. Nikome ne "gladim" nista, bila je prva reakcija. 8-) Vezano za temu, makla sam iz svog pocetnog opisa "prioritet prodaja, ne zamjena" jer na kraju nekad prodam bas onima koji se jave za zamjenu nakon sto im objasnim da mi je pun ormar i da se mozemo dogovoriti za cijenu. Tako da, nekad je i takva poruka "jesi li za zamjenu?"- potencijalan kupac pa se prema svima jednako ponasam, ne ignoriram takve poruke. Srecom pa ima mnogo "nadobudnih" prodavacica koji ne rade tako nego se jos i vrijedaju na poruke za zamjenu te ih posalju meni. :) Sretno s prodajom!
2016 06 18
> Shoppingholic2: > > Vezano za temu, makla sam iz svog pocetnog opisa "prioritet prodaja, ne zamjena" jer na kraju nekad prodam bas onima koji se jave za zamjenu nakon sto im objasnim da mi je pun ormar i da se mozemo dogovoriti za cijenu. Tako da, nekad je i takva poruka "jesi li za zamjenu?"- potencijalan kupac pa se prema svima jednako ponasam, ne ignoriram takve poruke. Srecom pa ima mnogo "nadobudnih" prodavacica koji ne rade tako nego se jos i vrijedaju na poruke za zamjenu te ih posalju meni. :) > Sretno s prodajom! Nije ni to loša taktika. :D Ne ignoriram ni ja takve poruke, uvijek odgovorim, zahvalim se, bla. Zato rekoh, ova je tema više znatiželje radi. Da čujem mišljenje ostalih korisnica. Meni je nekako stvar elementarne pristojnosti pročitati opis. Zamisli da dođeš u dućan i piše ti lijepo cijena, a ti ispituješ za svaki proizvod koji te zanima, koliko košta. :D Hvala. :")
2016 06 18
Cuj, svako si moze napraviti profil ovdje (i vise njih), vidis da prodaju i lonce bez da admin trza, traze noseno d. rublje, varaju za 20kn ili 200kn, nepismeni su i ne znaju ni pozdraviti kad se jave itd., tako da...nista me vise ne iznenadjuje, pa ni da ne citaju "o meni". o:)
2016 06 18
Svaki dan gledam ovakve teme i nikad ne čitam dalje od prve rečenice, niti komentiram... Ja mislim da je općenito otvaranje ovakvih i sličnih tema samo da se malo "reklamiraju".. Ono, otvore temu, bilo kakvu, i onda je vrlo vjerojatno da će im netko škicnuti profil.. ,:( ,:(
2016 06 18
> Shoppingholic2: > Cuj, svako si moze napraviti profil ovdje (i vise njih), vidis da prodaju i lonce bez da admin trza, traze noseno d. rublje, varaju za 20kn ili 200kn, nepismeni su i ne znaju ni pozdraviti kad se jave itd., tako da...nista me vise ne iznenadjuje, pa ni da ne citaju "o meni". o:) Od svega navedenog, traženje nošenog donjeg rublja je najnormalnije. :D > anavii: > Svaki dan gledam ovakve teme i nikad ne čitam dalje od prve rečenice, niti komentiram... > Ja mislim da je općenito otvaranje ovakvih i sličnih tema samo da se malo "reklamiraju".. > Ono, otvore temu, bilo kakvu, i onda je vrlo vjerojatno da će im netko škicnuti profil.. > ,:( ,:( Po toj logici svaki post na forumu je reklama. Uključujući i tvoj. :")
2016 06 18
> tanja14zg: > > Shoppingholic2: > > Cuj, svako si moze napraviti profil ovdje (i vise njih), vidis da prodaju i lonce bez da admin trza, traze noseno d. rublje, varaju za 20kn ili 200kn, nepismeni su i ne znaju ni pozdraviti kad se jave itd., tako da...nista me vise ne iznenadjuje, pa ni da ne citaju "o meni". o:) > Od svega navedenog, traženje nošenog donjeg rublja je najnormalnije. :D > > anavii: > > Svaki dan gledam ovakve teme i nikad ne čitam dalje od prve rečenice, niti komentiram... > > Ja mislim da je općenito otvaranje ovakvih i sličnih tema samo da se malo "reklamiraju".. > > Ono, otvore temu, bilo kakvu, i onda je vrlo vjerojatno da će im netko škicnuti profil.. > > ,:( ,:( > Po toj logici svaki post na forumu je reklama. Uključujući i tvoj. :") Po ovoj logici ti ne znaš čitati s razumijevanjem, nažalost.. ;) Pozz
2016 06 18
Isus bože ide u njemačku 😯😯😯pa nemoooojjj
2016 06 18
> IvanaHercegovac: > Isus bože ide u njemačku 😯😯😯pa nemoooojjj Gdje sam napisala da idem u Njemačku? :D A i da idem, što s Njemačkom ne valja?
2016 06 18
Ja mislim da se prije više čitalo kad je bilo na vidljivijem mjestu, sad s novim dizajnom krpica treba baš svakome na profil kliknut da se vidi opis
2016 06 18