Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čitaju li korisnice opise profila?

Ne citam, citam opis artikla i u njemu bi sve trebalo pisat. Ne proucim korisnicu od vrha do dna
2016 06 18
> Jel vi koje ste dežurni inventar na forumu ne možete nijednu temu pustiti, a da ne pokažete kako ste vi ovdje cijelo vrijeme, i glavne? Zaboga. I onda se još čudite, vrijeđate, i međusobno neduhovito šalite o neimanju života. Pa što bi čovjek trebao reći kad nijedna tema ne prođe bez glupavih komentara? Da vas nema na svakoj temi, i da niste ovdje cijelo vrijeme, ne bi izgledalo kao da su vam krpice život, niti bi to itko pomislio. Ajde, stvarno, ohladite malo, svaku raspravu pokvarite. Dosadne ste i vi i vaši komentari. Ljudi ne čitaju ne znam koliko tema unazad, ja sam temu otvorila ne da se žalim oko zamjena, mogao je biti i bilo koji drugi primjer (kao što je jedna cura napisala mjere), ali ne, evo dežurne dušebrižnice da nam svima pokaže kako ona ovdje ima 'status'. I sad će se na tvoj komentar nadovezat lokalna ekipa koja također nema pametnijeg posla nego upropaštavat tuđe teme i sve ćete si međusobno bit hehe kul i smiješne. A niste. Odrastite. Kvarite ostalima forum i tjerate ljude od njega svojim sektaškim mentalitetom. Ali pretpostavljam da vam je to i cilj jer volite bit 'glavne u selu'. Katastrofa. Otvorila si temu ,koja je bila milijun i mali put ovdje ,ok ,ali zasto odmah se ides zustro braniti kada netko se ne slaze s tobom i nazivas ga svakako, nema sta nisi izgovorila ,od lokalne ekipe koja nema drugog posla nego ovdje trolat i bezzivotarit i upropastavat...sektaska ekipa ...WTF!!! Što onda otvaras temu i te iste pitas za savjet ,ili zelis samo čuti svoje riječi kako se ponavljaju.. anyway ,svima dolaze takve poruke ,meni masu ,kao i drugima...kako to rijesis je da u svakom postu ispod svakog artikla,napišes nisam za zamjenu!!!i nitko te neće saljetat il će biti puno manje!!! i da se nadovezem,nekad kada me korisnice upitaju za zamjenu ,odgovorim da nisam i ponekad onda žele i kupiti ili se dogovorimo za cijenu ili postarinu...
2016 06 18
hajde, flapper, nije vrijedno trzaja trepavicom. ona se pokušava reklamirati na ovaj super-originalan način, i onda se vrijeđa da joj netko "trolla" njenu "suvislu" temu, a šta je sve meni izgovorila nikom ništa, čak mi je i pokojnu majku uspjela spomenuti. šta reći na takvo ponašanje? odvratno.
2016 06 18
> mirnaz: > hajde, flapper, nije vrijedno trzaja trepavicom. ona se pokušava reklamirati na ovaj super-originalan način, i onda se vrijeđa da joj netko "trolla" njenu "suvislu" temu, a šta je sve meni izgovorila nikom ništa, čak mi je i pokojnu majku uspjela spomenuti. šta reći na takvo ponašanje? odvratno. fakat , štaš to ti taj sektaški mentalitet ,:(
2016 06 18
> IvanaHercegovac: > Može se vidjet opis profila, meni na mobitelu ima opcija" pročitaj više " i onda prikaže cijeli opis > A za omiljene se samo klika na "korisniku se sviđa " i onda se automatski prebaci na sljedeću, pa ja imam 34 strane omiljenih i stalno ih tako refresham kad gledam jel šta prodano pa to mičem 😀 kad stisnem "pročitaj više" cijeli natpis "pročitaj više" nestane, a ne pojavi se ostatak teksta ili klikam po tome "pročitaj više" i uopće ne reagira ništa...znači ne mogu nikako vidjeti ostatak teksta :(
2016 06 18
Citam sve kad me znima, na pitanje o zamjenama znalo se vise puta dogoditi da osoba kupi. naravno ponudim popust ili gratis pt..mislim da je to jako dobra taktika :)
2016 06 18
Ovo gdje si "odgovorila" mirniz ti je baš ružno. > > mirnaz: > > iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo je!!!!!!! ima već par dana da nije bilo teme "joj, grozno, svi me pitaju za zamjene, a ja nisam za zamjene" :') :') :') > Jel vi koje ste dežurni inventar na forumu ne možete nijednu temu pustiti, a da ne pokažete kako ste vi ovdje cijelo vrijeme, i glavne? Zaboga. I onda se još čudite, vrijeđate, i međusobno neduhovito šalite o neimanju života. Pa što bi čovjek trebao reći kad nijedna tema ne prođe bez glupavih komentara? Da vas nema na svakoj temi, i da niste ovdje cijelo vrijeme, ne bi izgledalo kao da su vam krpice život, niti bi to itko pomislio. Ajde, stvarno, ohladite malo, svaku raspravu pokvarite. Dosadne ste i vi i vaši komentari. Ljudi ne čitaju ne znam koliko tema unazad, ja sam temu otvorila ne da se žalim oko zamjena, mogao je biti i bilo koji drugi primjer (kao što je jedna cura napisala mjere), ali ne, evo dežurne dušebrižnice da nam svima pokaže kako ona ovdje ima 'status'. I sad će se na tvoj komentar nadovezat lokalna ekipa koja također nema pametnijeg posla nego upropaštavat tuđe teme i sve ćete si međusobno bit hehe kul i smiješne. A niste. Odrastite. Kvarite ostalima forum i tjerate ljude od njega svojim sektaškim mentalitetom. Ali pretpostavljam da vam je to i cilj jer volite bit 'glavne u selu'. Katastrofa.
2016 06 19
Kontam da cure ponekad samo odu na artikl bez da kliknu uopće na profil prodavača.. Osobno kad kupujem nešto, volim vidjeti što je u ponudi i šta se ima za reć (šalje li tiskom, je li za zamjene..?) Nikako mi ne smetaju upiti za zamjenu, jer iako u principu nisam za zamjene često se znalo dogoditi da na kraju mijenjam nešto ;) Ne šteti pitati i ne bi smjelo smetati nikoga, ako ti i smeta samo izignoriraš i dobro
2016 06 19
> KreativnoSelo: Čitam ali i ne prozivam one koje ne čitaju. A nismo svi isti. Lijepo odgovorim da nisam za zamjenu ako nisam, budem uljudna, ljubazna, kulturna, pa ponekad i one koje su se javile za zamjenu kupe artikl za koji su se javile. Ponekad nije loše i pretražiti forum ... Nepravilnosti prijavljuješ u za to predviđene teme ili Admin2nd u poruke. Jesam ja negdje napisala da sam neljubazna i nekulturna? :D Baš suprotno. Pa evo, admin2nd ne odgvara na poruku već danima, a vidjela sam i dosta korisnica koje su se žalile na istu stvar, te na neodgovarnje i nerješavanje problema koje imaju s drugim korisnicama ili radom stranice. Ne vidim u čemu je problem da se tema otvori gdje se privlači pozornost na problem x. Kritična masa i tako to (što se jasno vidi ako se detaljno čitaju postovi, no kome se to da). Ponekad želiš baš svoju temu da privučeš pažnju na baš _svoj_ problem ili pitanje. Ne nužno na svoj dućan (kako paranoidnije korisnice vole misliti). > Razumijem da želite imati dovoljno novaca... Ovisi kakav početak želiš. Sumnjam da je ikome novac sakupljen na bilo kojem servisu za prodaju stvari glavni izvor s kojim će počinjati...igdje, no da škodi, ne škodi. Ne idu svi živjet 'van' s familijom, punim autom stvari, i nekoliko tisuća eura na bankovnom računu.
2016 06 19
>Ovo gdje si "odgovorila" mirniz ti je baš ružno. Ma hajde. :D Ti si od jučer na internetu? Ništa ružnog ni neistinitog nisam napisala. Točno sam opisala modus operandi pojedinih korisnica koje takvim ponašanjem tjeraju žene koje nisu u nikakvoj kliki, od rasprava na forumu. Post je lišen svakog vulgarizma, a ako nekome smeta oštriji ton, možda ne bi trebao ići trolati tuđe teme. Bobu bob, popu pop. Još je išla izmišljati kako sam _njoj_ spominjala pokojnu mamu. Kronična žrtva sindrom. Nit znam ženu, nit znam da joj je mama pokojna, a sam post nije uopće bio upućen njoj nego korisnici koja je pisala iza nje, a ni trepnula nije na podbadajući ton, isti ton koji sam ja dobila od korisnice mirnez u rečenici 'iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo je!!!!!!! ima već par dana da nije bilo teme "joj, grozno, svi me pitaju za zamjene, a ja nisam za zamjene'. Uopće nismo licemjerni, ne. :D Uostalom, ima i normalnih odgovora na ovoj temi, kojima sam se i nadala pri otvaranju. Vidim kako cure razmišljaju, kome je što ok i prihvatljivo, koju što živcira...ne mogu reći da mi tema nije koristila. Ima ovdje normalnih cura, no često ih zaguše attention seeking individue koje zapravo jedva čekaju da netko 'pogriješi' pa da mogu sipati svoj otrov na druge. I to nije ok.
2016 06 19
> mirnaz: > hajde, flapper, nije vrijedno trzaja trepavicom. ona se pokušava reklamirati na ovaj super-originalan način, i onda se vrijeđa da joj netko "trolla" njenu "suvislu" temu, a šta je sve meni izgovorila nikom ništa, čak mi je i pokojnu majku uspjela spomenuti. šta reći na takvo ponašanje? odvratno. Ovo za mamu se odnosilo na moj komentar cini mi se, ali nisam ga shvatila osobno. Tako da, pomirite se svi sad. :") :*
2016 06 19
> IvanaHercegovac: > Ajme, onaj Rina Dehni balkanski engleski😁, trebaš milo učiti njemački 😄 Zamisli, sintagma na engleskom! Na internetu! Jao! :o Al takav 'humor' i očekujem od osoba kojima je referentna točka za usporedbu natjecateljica BB-a (ekšli sam morala guglat tu osobu). Hoćeš sad dobit slom jer sam rekla 'ekšli'? Prokleta anglizacija hrvatskog jezika. :'( Djetinjast ti je pokušaj patroniziranja. 'Milo' ti je Ventimiglia. :* Znakovito je da si ostatak posta ignorirala, ali si se zakačila za 'attention seeking'. Super ti je način rasprave. :D
2016 06 19
> Ovo za mamu se odnosilo na moj komentar cini mi se, ali nisam ga shvatila osobno. Tako da, pomirite se svi sad. :") :* Hvala ti što normalno komuniciraš bez obzira na naše inicijalno neslaganje. :D
2016 06 19
Mene samo zanima zašto svaka tema mora u neku raspravu negativnog predznaka među korisnicama..no ok. A zamjene. Ja rađe prodam, al ko i svaka žena ako nađem nešto da mi paše, rado se mjenjam..i to je ekonomično, bolje nego da stoji . Akonto selidbe, ja sam preselila, i srećom još je stari stan prazan jer sam ostavila pune ormare. Ima super robice, al mjesta nemam ni pola ko prije, već je sve pretrpano. I nije ok kad te netko proglašava reklamušom ako stvarno seliš.. A da je ovdje došlo čim zucneš AHA REKLAMIRA SE!!! Ono, je. Amo igrat ko pisne go.... stisne --))
2016 06 19
Još mi samo reci da nemam život i moj će dan biti potpun 😊
2016 06 19