Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica!! Upozorenje

Bok..Evo moje priče.. Sa curom sam dogovorila zamjenu,tražila je da šaljem poštom iako mi uopće nije blizu no nema veze izašla sam joj u susret.. Poslala sam paket,da bi mi se javila nakon dva dana i rekla kako je hitno morala otputovat na otok te da će poslat paket kad se vrati.. Dani prolaze od nje ni traga ni glasa... Užas.. Baš sam razočarana jako.. Svoje dvije stvari sam dala za šta? Ništa! :/ Baš su mi se počele gadit ove krpice
2016 06 19
Dobro.a tko je ta cura
2016 06 19
zaboravila link stavit
2016 06 19
Pozdrav! Samo možda malo strpljenja. Možda je stvarno istina da će poslati kasnije kad se vrati. Često sam ovdje vidjela optužbe i isprike..pa zato i komentiram....koliko to dana traje?
2016 06 19
Uzas.i sretno, nadam se da ces dobiti svoj paket
2016 06 19
13 dana..pa baš ne vjerujem da će sve dobro završit.. već bi se ona javila hmm.. previše mi ovo izgleda na prevaru
2016 06 19
11 dana se nije ni logirala.
2016 06 19
Ma daj molim te, pa mogla je ponijeti to za zamjenu sa sobom i odande poslati. Ok, možda je hitno morala otići, ali opet, ako se već dogovorila s curom kad se hoće, nađe se način.
2016 06 19
> MaryBoo: > Ma daj molim te, pa mogla je ponijeti to za zamjenu sa sobom i odande poslati. Ok, možda je hitno morala otići, ali opet, ako se već dogovorila s curom kad se hoće, nađe se način. Potpisujem
2016 06 19
imas kakve podatke o njoj? ime prezime itd.. ne da tu stavis nego da imas u slucaju da se sumnje obistine.. probaj cure s kojima je suradivala trazit njezin broj moba.. naravno da objasnis situaciju..
2016 06 19
Joj koji ljig, pa ne bi otišla nekud na duže a da prije ne riješim tu obavezu, nema teorije! Možda se vrati krajem 8. mj. pa dobiješ svoj recimo badić i topić za plažu ,:(
2016 06 20
probaj doći do njenog kontakta preko imenik.hr, tako sam i ja imalča sličnu situaciju,. korisnicu zvala doma i na kraju sve supjela riješit..
2016 06 20
imam ime i prezime i odakle je.. jučer sam gledala na netu i u stvari je to otok hahahha tako da neznam više
2016 06 20
Najjednostavnije je da ju nazovete i pitate što se događa jer možda je prijevara, možda nema Pošte na otoku, možda je zaboravila,...ugl. možemo samo nagađati.
2016 06 20
da se razumijemo paket je preuzet! tako da nikako ne može bit da nema pošte
2016 06 20
1 2 3