Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica!! Upozorenje

> VekiPeki: > Imala sam nedavno tragičnu obiteljsku situaciju pa sam morala otići, tako da znam kako je to. S ovom korisnicom sam surađivala i bilo je sve savršeno. Vjerujem da će se situacija riješiti. Nego, ako nije doma, znači da vjerojatno neće preuzeti paket i vama će se vratiti vaše Svi mi zivimo na relacijama selo-grad ili otok -grad.Otok nije jedan nego ih ima puno ,u svim mjestima nekog otoka ljudi se poznaju i prave jedni drugima usluge.Roditelji obicno ostaju na otoku.Vjerojatno se u obitelji nesto desilo ,a postari ce predat i susjedu jer zna svak svakog.Ljudi se poznaju.Ne treba sve bit crno i tako gledat.Vjerujem da ce se sve rijesit, imaj strpljenja .
2016 06 22
možda joj se zaista nešto desilo, ali u trenutku kad je preuzimala tvoj paket mogla je i poslati svoj. ja sam jednom čak i prijateljicu pripremila na " može-bit angažman" ukoliko ja ne stignem prije puta. ali stignem i uvijek se trudim da stignem, jer se pristankom na suradnju obavežeš ljudima da to odradiš korektno, ako ništa drugo radi mira u svojoj glavi. jednom sam čak trčala 5 min prije puta na tisak, a da ne pričam koliko sam dodatnih stvari sada nosila sa sobom na put, jer sam imala dogovorene suradnje. tako da, hm, hm.
2016 07 11
1 2 3